„Byle chcieć”, czyli nowość od projektu KOLOROFONIA

KOLOROFONIA publikuje na swoim kanale kolejny singiel, tym razem w zupełnie nowej formie. Zapowiadany jeszcze na mikołajki utwór doczekał się swojej premiery w pierwszy dzień Świąt.


Moment zaprezentowania piosenki okazał się być strzałem w dziesiątkę, gdyż w tym okresie większość odbiorców nie tylko bez trudu znalazła czas na sprawdzenie tej nowości, ale także na przesłuchanie jej bez opuszczania karty odtwarzania, co dopiero YouTube zalicza jako odtworzenie. Na pewno skłania do tego zastosowana tu technika, a więc tak zwane „lyric video”, w przypadku „Byle chcieć” bardzo udanie imitujące karaoke. Ów zabieg zaowocował rekordowym, w porównaniu  do wcześniej publikowanych nagrań, odzewem pod filmem, co wskazuje, że ewentualny klip do niego byłby równie mile widziany.Okładka do singla, której ostateczna wersja powstała już po zakończeniu montażu, to na nowo odtworzona jedna z plansz tytułowych do legendarnego programu telewizyjnego „Zrób to sam” Adama Słodowego, nie tylko tematycznie korespondująca z tytułem piosenki, ale i doskonale puentująca efekt finalny, stworzony samodzielnie i przy użyciu współcześnie dostępnych narzędzi.


Autorem muzyki jest tradycyjnie Albert „TONTON AL” Toruński, a za całokształt odpowiada autor tekstu i pomysłodawca przedsięwzięcia pod nazwą KOLOROFONIA, czyli Michał „KOLO” Kisielewski. To przedostatni utwór zapowiadający płytę EP „2K17”.


Poprzednie single dostępne są na kanale na YouTube KOLOROFONII.


Zajrzyj po więcej:

KOLOROFONIA na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.