Carsky – niedługo premiera utworu i występ na Open’er Festival

Już niebawem Carsky zaprezentuje światu swój festiwalowy set podczas Open’er Festival 2017 – jego muzyka zabrzmi 28 czerwca o godzinie 17.30 na Firestone Stage. Ponadto 26 czerwca premierę będzie miał nowy utwór, „Pure”, który wraz z nagraniem „Dreams” zapowiada nadchodzącą EP-kę artysty.

 

Krakowski producent Carsky niedawno zachwycił publikę woim debiutanckim solowym singlem „Dreams”. Jego twórczość to połączenie wpadających w ucho wokali oraz zachęcających do tańca melodii, podkręcanych elektronicznymi elementami, sprawdzającymi się idealnie na każdej letniej imprezie czy składance.

Muzyka cechuje cierpliwość i samodzielność, u ludzi ceni sobie skromność i chęć do działania, a jako swój przełomowy występ z humorem wspomina koncert zagrany wraz z zespołem By Proxy, gdzie jego wyzwaniem było rozkręcenie kilkutysięcznej publiczności i dorównanie charyzmą występującemu przed nim zespołowi Bajm.
Carsky, tak właściwie pochodzący z Krakowa Paweł Karski, to instrumentalista i producent, który pasję do muzyki i tworzenia nowych brzmień odkrył w sobie już jako dziecko. Zainspirowany umiejętnością gry na akordeonie swojego ojca, przygodę z muzyką rozpoczął od rozkochania się w grze na gitarze. Właśnie ten instrument spowodował, iż zakiełkowała w nim miłość do rocka, którym parał się, zanim w 1999 roku na dobre odkrył, że tym, czego od zawsze szukał, jest elektronika. Ten okres można uznać za przełomowy w życiu i karierze Carsky’ego – wtedy zrodziła się w nim zajawka do muzyki amerykańskiego artysty Moby’ego, będącego inspiracją jego własnych brzmień po dzień dzisiejszy.

Mimo że do tej pory Carsky ujawnił światu jedynie swój debiutancki solowy singiel „Dreams”, to już dał się poznać jako muzyczny indywidualista, chodzący własnymi ścieżkami usłanymi wpadającą w ucho elektroniką.

Carsky online:

Facebook x Instagram x Soundcloud

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.