Cezef z trzecim albumem – „Styl Połamanych Kul”

Śląski raper pod pseudonimem Cezef wydał w połowie kwietnia swój kolejny album pt. „Styl Połamanych Kul”(18.04.2019), który jest wypadkową przemyśleń, radości i stresów dojrzałego już MC. 

[…] Jest to 100% Cezefa w Cezefie. Jest brudno, śmiesznie, smutno, poważnie – co kto lubi, tak uważam. Staram się już nie zastanawiać nad tym, co mi, jako raperowi, wypada a co nie. I don’t give a flying F… Jest na płycie parę takich numerów, które – patrząc na naszą scenę rapową – są dość nietypowe, jeśli chodzi o tematykę. Kwestia jest tylko w tym, czy się komuś to spodoba czy nie. […] – tubagliwic.pl

Album zawiera trzynaście zupełnie nowych, różnorodnych i energetycznych utworów w klimacie od klasycznego rapu do awangardowego trapu. Na płycie będzie można usłyszeć śmietankę polskich producentów m.in.: Secret Rank, Bejotka, DJ BRK, Bent, Frose. Gościnnie materiał swoim wokalem wsparli: Biak, Bu, Bollz, Eter, Sensi, czy Szaman.

Tak jak życie nie jest czarno-białe, a składa się z wielu odcieni szarości, tak utwory znajdujące się na płycie trudno jest zaszufladkować w jednym klimacie. Utwory ironizujące i pogodne, przeplatają się z gatunkowo ciężkimi i poważnymi tematami, składającymi się na sumę doświadczeń artysty.

Premiera: 18.04.2019

Album ukazał się w postaci cyfrowej jak również na nośniku fizycznym nakładem Divinarium Records.