Charakter z debiutanckim albumem „Nieśmiertelni”

Charakter to zespół młody, ale doświadczony. Na swoim swoim koncie ma już kilka sukcesów, a jednym z nich jest wydanie debiutanckiej płyty zatytułowanej „Nieśmiertelni”.


Twórczość Charakteru docenił już Marek Piekarczyk, zapraszając wokalistkę formacji, Patrycję Kleczkiewicz, do wspólnego zaśpiewania jednej z piosenek. Muzycy zostali także dostrzeżeni przez Andrzeja Zielińskiego ze Skaldów, który przyznał im Grand Prix podczas VI Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego. Zajęli ponadto I miejsce na przeglądzie kapel rockowych CK ART w Gdowie.


„Co muzyka połączyła, człowiek niech nie rozdziela”. Tak w skrócie opisujemy naszą działalność – mówią członkowie grupy. – Jesteśmy młodym zespołem, zależy nam, na stworzeniu czegoś, z czego będziemy zadowoleni i jednocześnie, aby słuchacze czuli naszą miłość do muzyki w naszych kompozycjach. Wyznajemy stare wartości, słowo „projekt” w odniesieniu do zespołu jest dla nas ohydne! Staramy się przenieść te wartości do świata dzisiejszej muzyki. Praca, praca i jeszcze raz muzyka, czyli to, co daje nam szczęście.


Jak słowa te odnajdują odzwierciedlenie w muzyce? Sprawdźcie sami, zagłębiając się w dźwiękowe niuanse albumu „Nieśmiertelni”.W skład zespołu Charakter wchodzą: Patrycja Kleczkiewicz (wokal), Krzysztof Pytel (gitara), Krystian Mikuła (gitara), Maciej Jankowski (bas) i Konrad Dębowski (perkusja).


Zajrzyj po więcej:

Charakter na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.