Chcecie współtworzyć teledysk? Nie możecie tego przegapić!

Neena tj. Nina Karpińska- finalistka 9. edycji programu Must Be The Music zorganizowała projekt „Last Call”, w którym zaprasza do współtworzenia teledysku, który uczci piękno natury w Międzynarodowy Dzień Ziemi!

Last Call jest piosenką z debiutanckiego albumu Neena “Flipside”. Stworzony jeszcze przed 2015 i zaprezentowany pierwotnie w półfinale 9 edycji programu Must Be The Music utwór przeszedł przez 2 lata muzyczną metamorfozę, zachowując jednak swoje główne przesłanie – “Ziemia jest naszym jedynym domem, dbajmy o nią!”. Tekst piosenki mówi o konieczności zauważania i doceniania bogactwa natury na co dzień, otoczenia cierpiącej planety należną jej troską. Projekt teledysku do Last Call jest próbą docenienia tego co zawdzięczamy naturze, a co możemy łatwo utracić.

“Wystarczy przesłać filmik z własnych zbiorów podróżniczych, lub zwykłych spacerów, w którym przemierzacie piękny naturalny krajobraz. Chodzi o bezpośrednie, osobiste doświadczenie piękna natury i pokazanie jak wiele ona znaczy w Waszym życiu. Myślę, że taki pozytywny osobisty przekaz może czasem dać więcej do myślenia, niż przytaczanie alarmujących statystyk. Łatwiej sobie wtedy wyobrazić, co każdy z nas z osobna może realnie stracić. Ponieważ projekt ma charakter non-profit, nagrodą dla osób, których filmiki znajdą się w klipie, będzie po prostu wielka satysfakcja z podzielenia się swoją radością z innymi :)”
Do wzięcia udziału w projekcie artystka zaprasza wszystkich. Materiały, które mogą być przesyłane do 30 marca, powinny spełniać proste wymogi techniczne, których szczegóły wraz z regulaminem projektu artystka podaje na swoim fb. Premiera oficjalnego teledysku „Last Call” planowana jest na 22 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Ziemi.

 

Oficjalny fanpage artystki:

https://www.facebook.com/ninakarpinskamusic/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.