Chłodny front leci od Skorupa i Meli Koteluk. Najnowszy teledysk [posłuchaj i zobacz]

8 marca 2016 to szczególny dzień Kobiet, a to z uwagi na tak liczne premiery płyt, singli czy teledysków. Jeżeli jesteśmy już przy klipach to na szczególną uwagę niewątpliwie zasługuję najnowsza propozycja z kanału MaxFloRecTV! Skorup & JazBrothers przedstawili światu swój długo wyczekiwany klip do wspólnego utworu z gościnnym udziałem Meli Koteluk – „Chłodny front”! 

screen z serwisu YouTube

Cieszę się, że udało mi się namówić do współpracy takich mistrzowskich artystów. Zarówno w studiu, jak i na planie klipu powstała dobra energia. Mam nadzieję, że poczują ją teraz nasi odbiorcy – komentuje Skorup.

Oczywiście mowa tu nie tylko o artystach tj.: Mela Koteluk (wokal), Jarek Spałek (trąbka) czy Tomek „Serek” Krawczyk (gitara), ale także o odpowiadającej za realizację wideo ekipie AG Studio

Śmiało mogę powiedzieć, że „Chłodny front” to czwarty – po „Zagubionej autostradzie”, „Drzewie” i tytułowych „Ludziach chmur” – i jak do tej pory najlepszy singiel promujący wspólną płytę Skorupa & JazBrothers. To nietuzinkowe połączenie rapu z muzyką alternatywną to przede wszystkim powiew świeżości na polskiej scenie muzycznej. Wszystko to dopełnia poniższy klip, który z pewnością nie umknie Waszej uwadze:

Skorup & JazBrothers ft. Mela Koteluk – Chłodny front

Chętnie podsumuję ten singiel stwierdzeniem: nie zdarza mi się na co dzień wsłuchiwać w bity artystów tworzących rap, lecz ten singiel z udziałem Meli Koteluk na stałe zagości w mojej prywatnej playliście. Gratulacje! 


Singiel w wersji cyfrowej zamówić można m.in. na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść).


This slideshow requires JavaScript.


Dwupłytowy – bo składający się z krążka z utworami słowno-muzycznymi i z krążka z samymi instrumentalami – album „Ludzie chmur” ukazał się nakładem MaxFloRec 27.11.2015. Patronat medialny nad wydawnictwem sprawują: Interia, AllAboutMusic.pl, CGM.pl, „Freestyle”, Popkiller.pl, Akademickie Radio Kampus, portal RapDuma, TVP

Katowice i T-Mobile Music. Mecenat nad płytą objęła Legalna Kultura. Wyłącznym dystrybutorem fizycznej wersji albumu jest firma MyMusic.

Skorup & JazBrothers – „Drzewo”:

Album wciąż dostępny jest m.in. na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby zamówić), w salonach sieci Empik, Saturn czy Media Markt. W wersji cyfrowej zamówić można go na iTunesie czy w Google Play.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *