„Chłopiec z papierosem”, czyli gwiazdorski klip od Swiernalisa!

Pod koniec 2016 roku na muzycznym rynku ukazał się debiut Pawła Swiernalisa. „Drauma” to zbiór dziesięciu utworów, które ciężko przypisać do jednego gatunku. Swiernalis właściwie nie łapie się do żadnego schematu – tworzy coś, co jest tylko jego.


„Chłopiec z papierosem” to czwarty numer na debiutanckim krążku muzyka. W dniu dzisiejszym na kanałach społecznościowych pojawił się klip. I to nie byle jaki. Choć w gwiazdorskiej obsadzie, to idealny w swojej prostocie w całości nawiązujący do tytułu piosenki. Nostalgiczny, ale przyciągający wzrok. Pełen przeciwieństw, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, jak sam Swiernalis.

„Papierosy to jedna z dziwniejszych rzeczy, jakie wynalazła ludzkość. Nic nie dają – wręcz odwrotnie, bo potencjalnie pozbawiają nas kolejnych minut życia. Niosą w sobie zło, ale wyglądają przy tym pięknie.
Dzielę się z Wami przedziwną kolekcją – chłopaków/mężczyzn/facetów z papierosami. Łączy ich wszystkich jakiś bliżej nieokreślony smutek, nostalgia i niewypowiedziane słowa, które ulatują wraz z dymem.

 

„Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego klipu. Jednocześnie zamykam etap DRAUMY i nieśmiało zerkam za tym, co nadchodzi. A nadchodzi Piękno.
Dbajcie o siebie i nie palcie dużo, najlepiej w ogóle. Palenie zabija – a w końcu wszyscy skończymy w tym samym miejscu.”


Zajrzyj po więcej:

Swiernalis na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.