Co nagrał Eddie Stevens z Holly Blue?

Jeśli z jakiegoś powodu nie słyszałeś jeszcze co nagrał Eddie Stevens razem z Holly Blue na nowej płycie „UpBeat”, która jest zupełnie nowym obliczem zespołu, to posłuchaj koniecznie. JOHN-LEMON POLSKA z okazji jej wydania przygotował limitowaną edycję napojów z logo Holly Blue, które będą dostępne w sprzedaży w Polsce i innych krajach Europy.


UpBeat to płyta na której zespół poszerza muzyczne horyzonty, pokazuje nową jakość i przesuwa granice szeroko pojętego popu. Album jest przebojowy i melodyjny. To 13 anglojęzycznych piosenek, 50 min. muzyki na wysokim, światowym poziomie. Oprócz autorskiego materiału, zespół nagrał cover Roisin Murphy „Primitive” w nowej zaskakującej aranżacji, o którym sama Roisin powiedziała:

„WOW I love this, it’s tremendous!!!”

UpBeat to zdecydowanie album do tańca i zabawy. Ma w sobie dużo energii i pozytywnego przesłania. Opiera się na mocnych bitach, basach i syntezatorach, choć nie brakuje tam też gitar i innych żywych instrumentów takich jak sekcje dęte i smyczkowe. Album został wydany przez debiutująca na rynku fonograficznym wytwórnię Soundpetersburg Records. Jednym z jego producentów jest Eddie Stevens, znany ze współpracy z Moloko, Roisin Murphy czy Zero 7. Produkcją materiału zajął się Emi Blant. Całość zmiksował i zmasterował Marcin Szwajcer.


„Uważamy, że nie ma sensu nagrywanie takich samych stylistycznie płyt. Mamy wiele inspiracji i wystarczająco wiele twarzy, aby nagrać płytę gitarową, elektroniczną, country czy nawet symfoniczną” – Emil Blant.


Album promują dwa single:

  • „Irrasistible”

  • „Primitive” (Roisin Murphy cover) 


Zapraszamy na najbliższe koncerty !
16.07 – Zakopane – HEJ FEST
22.07 – Środa Śląska – Festiwal Uwolnić Muzykę
29.07 – Świętochłowice
22.08 – Krasnystaw – Chmielaki


Holly Blue – Trailer „UpBeat”


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *