Cochise wystąpi w warszawskim Potoku

Za niespełna dwa miesiące, tj. 2 marca br., formacja Cochise zawita do stolicy, gdzie zaprezentuje się w klubie Potok. Będzie to z pewnością koncert wyjątkowy, ponieważ odbędzie się krótko po premierze piątej płyty zespołu z Pawłem Małaszyńskim na czele. Album zatytułowany „Swans&Lions” ujrzy światło dzienne już w lutym.


Pochodząca z Białegostoku grupa Cochise powstała w 2004 roku i od tego momentu para się muzyką stanowiącą niebanalne zespojenie rocka i grunge’u. Zespół ma na swoim koncie kilkaset koncertów oraz cztery studyjne albumy wydane przez wytwórnie Mystic i Metal Mind Productions.


Wśród najciekawszych wydarzeń koncertowych, w których uczestniczył Cochise, należy wymienić przede wszystkim Seven Festival, Świebodzice Rock Festival, Cieszanów Rock Festiwal i Impact Festival. Warte uwagi są także koncerty poza granicami kraju, między w Niemczech, Belgii i Anglii. Z kolei w 2016 roku muzycy zagrali na dużej scenie Przystanku Woodstock.


W skład Cochise wchodzą: Paweł Małaszyński (wokal), Wojtek Napora (gitara), Radek Jasiński (bas) i  Adam ARGON Galewski (perkusja).


Klub Potok mieści się przy ulicy Potockiej 14 w Warszawie. Start koncertu wyznaczono na godzinę 19. Bilety dostępne są w cenie 25 i 35 złotych.Zajrzyj po więcej:

Cochise na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.