Craft Music Festval 2020 – zaskakujący line – up

Craft Music Festival to wydarzenie, które ciekawi przede wszystkim formułą – festiwal skierowany jest głównie do artystów raczkujących. Jednak brak wielkich festiwalowych headlinerów jest tutaj zaletą – bo przez trzy dni organizatorzy serwują nam naprawdę fantastyczną dawkę muzyki na wysokim poziomie.

Może Dawida Podsiadło na scenie nie zobaczymy, ale na pewno wielu ucieszy fakt występ Kamila Bednarka, Grzygorza Hyżego, Sonbird, Smolasty czy jednego z najgłośniejszych duetów tego roku – KARAŚ/ROGUCKI. Do tego mniej znani, ale na pewno nie mniej zdolni muzycy tacy jak min. Blauka, Natalia Zastępa, Limboski, Arek Kłusowski czy Pola Chobot & Adam Baran.


Craft Music Festival to trzydniowe święto muzyki, organizowany przez Craft Event. Podczas festiwalu trzy talenty muzyczne zyskają okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Bez względu na gatunki i style, umożliwiamy twórcom postawienie pierwszych kroków w wymagającej branży muzycznej, a także „oswojenie się”
z publicznymi występami.

30 Maja we Wrocławiu w klubie Łącznik – Czasoprzestrzeń, odbędzie się przegląd artystyczny podczas którego pragniemy wyłonić prawdziwe perełki – twórców z pasją, których działalność zasługuje na rozgłos, które mają możliwość wystąpić na jednej scenie
z już znanymi artystami.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/craftmusicfestival/

Instagram: https://www.instagram.com/craft.music.festival/