„Czekam”, czyli nowa piosenka Oli Wielgomas

Obraz do utworu „Czekam” to teledysk nagrany w czasie akustycznej sesji live 19-letniej wokalistki Oli Wielgomas.


Kompozytorem muzyki do „Czekam”  jest Marcin Nierubiec, który pisał piosenki dla takich artystów, jak Maryla Rodowicz, Michał Bajor, Krzysztof Kiljański, Kasia Cerekwicka czy Gromee . Za tekst odpowiada sama Ola Wielgomas. W nagraniu udział wzięli również znakomici muzycy: gitarzysta Dawid Rakowski i wiolonczelista Patryk Rogoziński. Nagranie zrealizował Dariusz Polubiec.


Piosenka „Czekam” dotyka tak naprawdę wielu tematów. Może być oczywiście utworem o miłości. Dla mnie opowiada ona przede wszystkim o braku, niekoniecznie o braku pięknych uczuć. O takiej wewnętrznej pustce, którą chce się zapełnić. Utwór traktuję jako poszukiwanie siebie samej właśnie w drugiej osobie czy w konkretnym uczuciu. Czekam w nim, aż odnajdę prawdziwe odbicie i przyjdzie ukojenie i spokój – zdradza wokalistka.


Ola Wielgomas to młoda wokalistka, autorka tekstów. Zamiłowanie do muzyki i sztuki towarzyszy jej od dziecka. Przez wiele lat związana była z chórem „Artos” Teatru Wielkiego w Warszawie oraz Ogniskiem Teatralnym u Machulskich. Śpiewała na deskach teatrów i filharmonii. Obecnie uczestniczy w projekcie My Name Is New dla młodych artystów w wytwórni Kayax. Chce tworzyć własną muzykę, która będzie otwierała jej własny, alternatywny świat. I tym światem pragnie wywoływać w ludziach emocje, poruszać, sięgać do ich wrażliwości. Muzyka jest dla niej świątynią, wkraczając do niej wyznaje prawdę o samej sobie i innych.zajrzyj po więcej:

Ola Wielgomas na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.