Czesław Śpiewa Solo Act – Before AlterFest!

Elektryzująca rozgrzewka przed 5. edycją AlterFest odbędzie się już 9 marca. Czesław śpiewa Solo Act zamieni Mysłowicki Ośrodkek Kultury w polsko-duńską scenę alternatywy. Klasyczne inspiracje, folkowy klimat i poetycka awangarda to tylko delikatna zapowiedź tego, co będzie się działo!

czs

Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 12 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał gdzie się dało. Podróże po małych miejscowościach, potocznie nazywanych „Polską klasy B”, miały na celu spopularyzowanie muzyki polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa oraz pokazanie go jako alternatywnego grajka.

Czesław Mozil – polski piosenkarz, kompozytor, akordeonista, lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa znany już dobrze polskim słuchaczom, 9-go marca zabierze nas w słodko-gorzką, przewrotną i życiową opowieść o patriotyzmie, emigracji i swoim codziennym życiu. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. I ponadczasowe.

AlterFest to festival w Mysłowicach trwający z początku nawet niemal dziesięć dni i co roku prezentujący wiele gatunków muzycznych, które kryją się pod pojęciem alternatywy, m.in. indie-rock, muzykę elektroniczną, brzmienia inspirowane jazzem, czy też hip-hop. Skrócony do trzech dni koncertów odbywających się w dwóch niezwykłych miejscach: kościele ewangelickim – miejscu o doskonałej akustyce oraz niepowtarzalnym klimacie, a także w budynku byłego Kina Adria odbęcie się od 21 do 23 kwietnia i będzie to już piąta edycja festiwalu ! Wykonawcy ogłoszeni do tej pory: Call The Sun, MenippeGranatowy Prawie CzarnyPatrick The PanKeskese oraz Baasch.

 

BEFORE ALTERFEST:

KIEDY?
9 marca, godz.20:00

GDZIE?
Mysłowicki Ośrodek Kultury (ul. Grunwaldzka 7)

BILETY:

45 zł – przedsprzedaż
55 zł – w dniu imprezy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *