Czy słyszeliście już piosenkę, którą nuci obecnie pół Polski? Posłuchajcie nowości Lasery „Wracam”!

Tą piosenkę słucha obecnie pół Polski! A wszystko za sprawą niezwykle klimatycznego kawałka zespołu Lasery „Wracam”, który został nagrany na potrzeby pewnej reklamy telewizyjnej…


Piosenka „Wracam” to obecnie jeden z najbardziej poszukiwanych kawałków w polskim internecie. Wszystko za sprawą tego, że utwór został wykorzystany w spocie reklamowym HGTV Home & Garden w 2017 roku.

Według mnie kompozycja jest niezwykle klimatyczna. Bardzo mi się ten kawałek spodobał. A jaka jest Wasza opinia?

 


Grupa Lasery to trójka młodych wykonawców, pochodzących z gór. Wszystko zaczęło się od prezentu – niespodzianki, czyli koncertu, który zagrali dla przyjaciółki. Miał być to jednorazowy występ, ale okazało się, że ich granie podoba się sporej grupie fanów, których z każdym kolejnym koncertem przybywało. 

Pod koniec 2016 „wypuścili” swój pierwszy singiel, czyli piosenkę „Wracam”, utrzymaną w pop-rockowych klimatach. Niedługo później spotkało się to ze sporym zainteresowaniem kilku krajowych wytwórni muzycznych. W bieżącym roku planują wydać debiutancką EP-kę. 

Warto zauważyć, że we wspomnianym już kawałku „Wracam” udzielają się: Łukasz Moskal, czyli jeden z najlepszych polskich perkusistów, który współpracował już np. z Kasią Nosowską i Moniką Brodką oraz altpopowa wokalistka Oly, którą możemy usłyszeć w chórkach. 


Zajrzyj po więcej : 

Lasery na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.