„Czyste Szumienie” KALINY w Studiu radiowej Trójki

17 listopada br. o godzinie 19 w Muzycznym Studiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się pierwszy koncert KALINY promujący jej debiutancki album „Czyste Szumienie” i jest zapowiedzią dalszych występów w całej Polsce.


Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, działająca pod pseudonimem KALINA, to postać wszechstronna: muzyk, aktorka i scenarzystka. Możemy kojarzyć ją z takich produkcji, jak „Kryminalni”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz” czy „Pręgi”. KALINA komponuje, pisze teksty i gra na fortepianie oraz harfie.  22 września tego roku ukazała się jej debiutancka płyta, „Czyste Szumienie”.


Wydawca informuje, że realizacją albumu zajął się jeden z najlepszych producentów w Polsce, Max Skiba. „Czyste Szumienie” to zestaw trzynastu autorskich kompozycji KALINY, które zaskakują formą i niepowtarzalnym klimatem. Bez wątpienia stanowi jeden z najodważniejszych debiutów muzycznych obecnego roku. Znajdziemy tutaj ciekawe i świeże aranżacje, a także inteligentne, poetyckie teksty o życiu w mieście i magii miłości. Melancholijny i charyzmatyczny głos Kaliny zabiera słuchaczy w muzyczną podróż, opowiadając romantyczne i wyśnione historie, przywodzące na myśl miejskie baśnie. Single „Nawet jeśli” i „Pamiętam Cię” zdobyły już listę przebojów Polskiego Radia dla Ciebie (RdC). Duet KALINY i Maxa, stworzył świeżą i oryginalną propozycję muzyczną, porywającą lekkością i zaskakującą tajemniczym klimatem. „Czyste Szumienie” to intrygujący debiut, wnoszący na polski rynek muzyczny coś zupełnie oryginalnego i niespotykanego.Bilety do nabycia w dniu koncertu w kasie biletowej lub na stronie sklep.polskieradio.pl.


Zajrzyj po więcej:

KALINA na Facebooku

strona oficjalna Kaliny


 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.