Daria Zawiałow oraz Kwiat Jabłoni zagrają na 3 – Majówce we Wrocławiu

Tradycyjna już 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują artyści światowego formatu, najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy. W tym roku usłyszymy min. Darię Zawiałow oraz Kwiat Jabłoni.

Impreza, zgodnie ze swoją nazwą, odbędzie się w dniach 1 – 3 maja 2020 r. Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy na urokliwe tereny Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia. Koncerty w tym roku odbywać będą się na scenie plenerowej na Pergoli oraz scenie w Hali Stulecia. Po zakończeniu koncertów na scenie plenerowej, bawić będziemy się na największym Nocnym Silent Disco 🙂

Wydarzenie połączone jest z Gitarowym Rekordem Guinnessa, odbywającym się tradycyjnie 1 maja we Wrocławiu. Przypominamy, że w ubiegłym roku na wrocławskim Rynku zagrały razem 7423 ( słownie: siedem tysięcy czterysta dwadzieścia trzy!) gitary, a tym roku liczymy na więcej! Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu (link FB).

This slideshow requires JavaScript.


Swój udział w festiwalu 3 – Majówka 2020 potwierdzili już: The Sisters Of Mercy -legenda brytyjskiej muzyki nowofalowej lat 80′, Epica – holenderska gwiazda symfonicznego i gotyckiego metalu, Gerry Leonard – gitarzysta Davida Bowiego, który zaprezentuje we Wrocławiu projekt muzyczny Bowie Starman z największymi przebojami zmarłego 4 lata temu Davida Bowiego oraz polskie zespoły Kult, Pidżama Porno, Happysad, MIKROMUSIC, Jelonek, Nosowska, Łąki Łan, Daria Zawiałow oraz Kwiat Jabłoni.

Kolejne gwiazdy 3-Majówki 2020 poznamy wkrótce 🙂

Długi majowy weekend warto spędzić w stolicy Dolnego Śląska! Rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych – spotkajmy się we Wrocławiu!

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/events/1321309854714098/