Daria Zawiałow pokazała nam swoje „Helsinki”

Daria Zawiałow swoim najnowszym teledyskiem do tytułowej piosenki z drugiego (platynowego) albumu „Helsinki” zabrała nas w podróż do stolicy Finlandii. Na teledysk złożyły się kadry z zeszłorocznej wycieczki artystki do miasta Muminków.

Daria Zawiałow to artystka, której zdecydowanie dzisiaj nie trzeba już nikomu przedstawiać. Jej piosenki zdobywają szczyty list przybojów w radiach studenckich, ale i ogólnopolskich, teledyski w mgnieniu oka zyskują miliony wyświetleń, nie wspominając już o biletach na koncerty, które wyprzedawały się z szybkością światła osiągając SOLD OUT w największych salach w kraju. Fani piosenkarki doceniają również formę fizyczną rynku muzycznego zakupując płyty, które zarówno debiutancka „A kysz!” jak i „Helsinki” osiągnęły status platyny sprzedając ponad 30 tys. egzemplarzy (czytaj więcej).

„Helsinki” to już ostatni po „Nie Dobiję Się Do Ciebie”, „Szarówka”, „Hej! Hej!”, „Punk Fu!” oraz „Gdybym Miała Serce” singiel promujący drugi album Darii. Teledysk powstał we współpracy z Nokia Mobile.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/dariazawialow/

Instagram: https://www.instagram.com/zavialovd/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.