Daria Zawiałow też gra w zielone

Daria Zawiałow ponownie zaskakuje swoich słuchaczy. Młoda wokalistka, znana z utworów takich jak Kundel Bury, Miłostki czy Na Skróty, odważyła się nagrać cover do ponadczasowego dzieła Wojciecha Młynarskiego – Jeszcze w zielone gramy. 


Jeszcze całkiem niedawno Daria Zawiałow świętowała premierę wersji Deluxe swojej debiutanckiej płyty A kysz!, a już dziś możemy posłuchać kolejnego utworu od artystki.  

Piosenka została nagrana na potrzeby filmu Plan B (premiera 2 lutego). Możemy tylko dziękować twórcom tej produkcji za kolejną odsłonę dzieła Wojciecha Młynarskiego. Charyzma, wokal i styl muzyczny Darii Zawiałow wraz z ujmującym tekstem wielkiego artysty, stanowi dobry przepis na sukces. Wokalistka już teraz usadowiła się z tym utworem na 26 miejscu w Liście Przebojów Trójki.

Utwór mistrza młynarskiego przewróciliśmy do góry nogami na potrzeby filmu plan b.


 Jeszcze w zielone gramy jest już dostępne w serwisie Spotify. 

Daria Zawiałow- Jeszcze w zielone gramy


Daria Zawiałow (Daria Kaczmarek) to wspaniała piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Próbowała swoich sił w programach telewizyjnych, takich jak Szansa na sukces, Mam talent! czy X Factor. Odnalazła siebie w muzyce alternatywnej i szturmem przejmuje wszystkie listy przebojów. Ma na swoim koncie aż trzy nagrody: Polskiego Radia, Opolską Karolinkę oraz nagrodę stowarzyszenia SAWP. Jej debiutancka płyta w ostatnim czasie stała się jednym z najczęściej kupowanych polskich albumów.

Jeszcze do połowy grudnia można przekonać się samemu o niepowtarzalności artystki na A Kysz! Tour. To już ostatnia chwila, by zakupić bilet na koncert. Została już ich tylko garstka!!

fot. Zuzanna Protasiewicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.