Daria Zawiałow wyprzedała STODOŁE! Będzie drugi koncert!

Szturmem podbiła rynek debiutanckim albumem „A kysz!”, jeszcze większe uznanie zyskała drugim albumem „Helsinki”, który umocnił jej pozycję na polskiej scenie muzycznej. To ona królowała podczas tego lata na największych festiwalach dzieląc się ze słuchaczami niesamowitą energią. Jej klubowa trasa zaczyna opływać w SOLD OUTY co zupełnie nas nie dziwi 🙂 Jako pierwsza wyprzedała się kultowa warszawska Stodoła, w której Daria zagra 05.12. Ku uciesze fanów zostanie zorganizowany drugi koncert w tym miejscu, kilka dni później – 18.12.

Hesinki Tour vol. 2 to 16 koncertów w największych salach klubowych w kraju, mimo to szybko zbrakło biletów w Poznaniu, Opolu, Wodzisławiu Śląskim oraz Warszawie. Na szczęście artystka ogłosiła drugi koncert w stolicy, również w Stodole, który będzie zamykał trasę.

Zapraszam Was na 2 część trasy koncertowej promującej mój nowy album ”Helsinki”. Wraz z zespołem szykujemy dla Was coś mega specjalnego! Wystąpimy tylko w kilku Polskich miastach, w dużych salach, gdzie będziemy mieli możliwość, zaprezentować Wam nie tylko te piosenki, które jeszcze nie były przez nas grane w wersjach live, ale także nowości oraz widowiskowe wizualizacje świetlne! Nie zabraknie także dobrze Wam znanych już utworów z obu naszych płyt czyli z „A Kysz” oraz z „Helsinek”.
Bądźcie tam razem z nami, będzie ogień!!! (Daria Zawiałow)

HELSINKI TOUR VOL.2

29.11 – Kraków STUDIO
30.11 – Opole NCPP – SOLD OUT
01.12 – Katowice MCK
05.12 – Warszawa STODOŁA – SOLD OUT
06.12 – Łódź WYTWÓRNIA
07.12 – Poznań TAMA – SOLD OUT
12.12 – Gdańsk B90
13.12 – Radom STREFA G2
14.12 – Wrocław A2
18.12 – Warszawa STODOŁA – NOWY KONCERT

This slideshow requires JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/dariazawialow/

Instagram: https://www.instagram.com/zavialovd/