Daria Zawiałow wyrusza w trasę koncertową Helsinki Tour

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która przebojem weszła na polski rynek fonograficzny w 2017 roku, otwiera kolejny etap w swojej muzycznej karierze. 8 marca br. ukazuje się jej nowa płyta zatytułowana „Helsinki”, singiel „Szarówka” radzi sobie świetnie w stacjach radiowych i w Internecie, a Daria  wyrusza w trasę koncertową po Polsce.


Jej debiutancka płyta „A Kysz!” pojawiła się w marcu 2017 roku i szybko pokryła się złotem. Od tamtej pory Daria zagrała mnóstwo koncertów, kradnąc serca coraz to większej rzeszy słuchaczy czekających na nowy materiał. Ten moment właśnie nastał. Wydawnictwo „Helsinki” ukaże już jutro, czyli 8 marca. Tuż za premierą startuje trasa koncertowa, podczas której fani będą mogli usłyszeć premierowe utwory.


„Helsinki” to tytuł mojego nowego albumu, który właśnie ujrzał światło dzienne! Materiał na płytę stworzyłam razem z moim przyjacielem i producentem Michałem Kushem – mówi Daria Zawiałow. – Nie spodziewajcie się jednak powtórki z „A Kysz!”. Muzyczne poszukiwania, fascynacje nowymi dźwiękami i rozwój zaprowadziły nas w miejsca, w których jeszcze razem nie byliśmy. Pobawiliśmy się trochę elektroniką, ale nie zawładnęła nami całkowicie – za bardzo kochamy organiczne brzmienia i mocne gitarowe riffy! Jest dojrzalej, będzie jeszcze bardziej eklektycznie, ale na pewno po naszemu! Płyta ukaże się 8 marca 2019 roku. W ślad za nią wyruszę w trasę koncertową, jestem przekonana, że efekt tych naszych poszukiwań bardzo pozytywnie zaskoczy wszystkich, którzy zechcą się z nami spotkać na trasie i przyjąć od nas całą masę muzycznej energii! – dodaje wokalistka.


Bilety na koncerty dostępne są na stronie www.landpage.co/dariazawialowhelsinki.


Helsinki Tour:

15.03 – Toruń  – Od Nowa
17.03 – Zielona Góra  – Kawon
21.03 – Lublin – Klub 30
22.03 – Kraków – Studio
23.03 – Rzeszów – Pod Palmą
24.03 – Bielsko-Biała – Miasto
29.03 – Olsztyn – CEiIK
30.03 – Gdańsk – Stary Maneż
31.03 – Łódź – Wytwórnia
04.04 – Katowice – Rialto (nowy termin)
05.04 – Katowice – Rialto (wyprzedany)
06.04 – Warszawa – Stodoła
07.04 – Białystok – Zmiana klimatu
11.04 – Szczecin – Peron 5
12.04 – Kielce – Bohomass
13.04 – Wrocław – Zaklęte Rewiry
26.04 – Poznań – Enea Spring Break


zajrzyj po więcej:

Daria Zawiałow na Facebooku


Podziel się swoją opinią ;)