„Dark Summer” – premiera nowego singla LASS

LASS – pod tym pseudonimem kryje się artystka Kasia Klimczyk, polska piosenkarka, kompozytorka i producentka łącząca kobiecą wrażliwość z nowoczesnymi narzędziami muzyki elektronicznej. Zagrała kilkadziesiąt koncertów w Polsce, Nowym Jorku, Korei Południowej, Holandii, na Litwie i Słowacji, pojawiając się również na muzycznych festiwalach (Zandari Festa 잔다리페스타, Pohoda FestivalSoundrive FestivalLOFTAS, Jeju World Music Oreum FestivalSpring Break Festival).

„Dark Summer” jest jak soundtrack z filmu, którego bohater nie może poradzić sobie ze stratą ukochanego partnera i domu. Przeżywa własny koniec świata wyobrażając sobie „czarne lato”. LASS opowiada historię o marazmie, smutku i beznadziei człowieka osadzając ją w płynącej i bujającej melodii. Jest to kolejny numer, do którego artystka sama napisała tekst, muzykę oraz odpowiada za jego produkcję. Piosenka jest już dostępna w serwisach streamingowych.

„Dark Summer” to ósmy singiel z debiutanckiej płyty LASS zatytułowanej  𝐋𝐎𝐕𝐄𝐇𝐎𝐋𝐈𝐂* Artystka dzieli się jedną piosenką z albumu tygodniowo, finalnie cały album będzie można posłuchać 29 stycznia 2021 w serwisach streamingowych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.