Darmowy koncert zespołu BEMY w Warszawie!

Już niedługo, bo pod koniec listopada, zespół rusza w jesienną trasę. Co prawda, obejmuje ona jedynie 5 miast, jednak BEMY postanowili zaskoczyć fanów na mniej niż dwa tygodnie przed pierwszym przystankiem koncertowym.


21 listopada w Warszawie wystartuje trasa koncertowa chłopaków, pod nazwą „BEMY back on Tour”. Zespół rozpoczyna koncerty z petardą, bo w jednym z najpopularniejszych klubów muzycznych w stolicy, w Stodole.

Jednak przed inaugracją trasy, BEMY postanowili mile zaskoczyć swoich fanów. Na facebookowym profilu Hala Koszyki, pojawiła się informacja o darmowym miniwystępie. I to nie jedyna dobra informacja: koncert będzie nie tylko darmowy, ale i akustyczny. Chłopaki niejednokrotnie udowodnili, że potrafią grać i rockowo, i spokojnie. Na ich kanale YouTube odsłuchać można, właśnie w takiej aranżacji, większość numerów z debiutanckiego krążka, Grizzlin’, choć i na żywo pokazywali, że nie mają sobie równych w graniu akustycznie, m.in. na premierze klipu do piosenki „Oxygen” czy przy okazji kilkudziesięciu występów w radio. 

18 listopada o 20:00 nie może zabraknąć Was w centrum Warszawy! Dla nieprzekonanych do zespołu to może być idealna okazja, by przyjrzeć się zespołowi jeszcze przed „BEMY back on Tour”.


 


Zajrzyj po więcej:

BEMY na Facebooku

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.