Das Moon z teledyskiem do singla „Owl”

Warszawska grupa Das Moon kontynuuje promocję wydanego w ubiegłym roku albumu „Dead”. W Internecie pojawił się właśnie zrealizowany przez sam zespół teledysk do piosenki „Owl”. 


Formacja Das Moon para się muzyką określaną mianem dark elektro. Utwór „Owl” pochodzi z trzeciego krążka grupy, zatytułowanego „Dead”  i wydanego nakładem Requiem Records w 2017 roku. Za reżyserię klipu odpowiada Grzegorz Szyma, czyli Dj Hiro Szyma.To jeden z utworów, które powstały jako pierwsze na płytę „Dead” – mówi Dj Hiro Szyma. – Piosenka szybko trafiła na setlistę naszych koncertów i po odbiorze publiczności wiedzieliśmy, że się podoba. Stylistycznie jest to przebojowe electro, jakie kochamy, tak jak kochamy Miss Kittin. Pomysł na teledysk urodził się w głowie Daisy, potem ja dodałem swoje i postanowiliśmy tym razem teledysk zrobić we własnym zespołowym gronie bez pomocy z zewnątrz. To jest 100% Das Moon.


Powiem enigmatycznie o treści utworu i teledysku… Poluje nocą. Boi się, że sama odejdzie. Nic jej nie zostanie. Pusta kuchnia, samotność. Boi się, że on zabierze nawet zapach, że będzie gonić jego cień.  Boi się, że on znienawidzi przeszłość, która bywała zajebista. Boi się, że oszaleje, że nic jej nie zostanie. Będzie płakać, gubić się. Jego nie będzie. Bo kocha, bo tęskni, bo zwariowała – dodaje wokalistka, Daisy K.


Wszystkich fanów, którzy chcą zobaczyć Das Moon na żywo, zapraszamy na koncert w warszawskim klubie Chmury zaplanowany na 21 kwietnia.


Zajrzyj po więcej:

Das Moon na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.