Dawid Podsiadło i Taco Hemingway ogłaszają konkurs z wyjątkowymi nagrodami

Już 28 września Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają po raz pierwszy na PGE Narodowym. Aby podkreślić wyjątkowość tego wydarzenia, gdzie głównym partnerem jest Spotify Premium, artyści przygotowali niezwykły konkurs. Wygrać w nim można bowiem zaproszenia na próby, osobiste spotkanie z muzykami, bilety VIP na wyprzedany koncert oraz sześciomiesięczny voucher Spotify Premium!


Dawid Podsiadło i Taco Hemingway należą z pewnością  do najpopularniejszych w Polsce muzyków, a ich solowe piosenki notują rekordy odtworzeń w Spotify. Podobnie stało się w przypadku będącego efektem kolaboracji utworu, „W piątki leżę w wannie”, który ustanowił rekord popularności w ciągu zaledwie dwudziestu czterech godzin.


W związku z planowanym na ostatnią sobotę września wydarzeniem Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zachęcają do wzięcia udziału w konkursie. Zadanie uczestników to wymyślenie tytułu wspólnego albumu oraz zaprojektowanie jego okładki. Jak podkreślają artyści, konkurs jest tylko zabawą, nie pracują nad płytą ani nie mają tego w planach. Pomysły należy publikować na Instagramie, podając hashtag #SpotifyPremiumPL.

Pięciu zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi dostanie zaproszenia na próbę muzyków, bilety VIP na koncert oraz gadżety artystów. Co więcej, będą mieli okazję poznać Dawida i Taco osobiście! Spotify ufundował także sześciomiesięczne kody Premium umożliwiające korzystanie z wszystkich funkcji najpopularniejszej w Polsce muzycznej platformy streamingowej.

Czas nadsyłania zgłoszeń mija 22 września o godzinie 23.59, natomiast laureaci zostaną ogłoszeni 23 września.


zajrzyj po więcej:

Dawid Podsiadło na Facebooku
Taco Hemingway na Facebooku