Dawid Podsiadło łamie zasady gry. Co na to Bogusław Linda?

Dawid Podsiadło łamie zasady gry. Co na to Bogusław Linda? Zobacz teledysk do nowej piosenki Dawida „O drodze do”.

„Z gotowych ścieżek nie korzystam przecież. Sam wiem dobrze, czego chcę” – śpiewa Dawid Podsiadło w swojej nowej piosence „O drodze do”. Utwór powstał w ramach kolejnej odsłony kampanii „Rób to, w co wierzysz” marki Johnnie Walker. Do piosenki zrealizowano teledysk, w którym pojawiają się ikona polskiego kina Bogusław Linda oraz legenda polskiego rapu – Sokół. Zobaczcie sami, w jaki sposób Dawidowi udaje się osiągnąć obrany cel. „- Jak pisałem utwór do projektu „Rób to, w co wierzysz”, to wiedziałem, że ma być on dynamiczny i gitarowy. Pełen wyobrażenia o rockandrollowym utworze” – mówi o piosence „O drodze do” Dawid Podsiadło. Czy mu się udało?

Przekonajcie się sami pod tym adresem:


W teledysku do utworu „O drodze do” wokaliście towarzyszy Bogusław Linda. „Z Dawidem pracuje się dosyć trudno, ponieważ jest strasznie utalentowanym gościem” – mówi aktor o koledze z planu. „Dawid to absolutna czołówka, co potwierdza m.in. ostatni numer i klip z udziałem Bogusława Lindy. Cieszę się, że będzie szansa na współpracę z artystą z tak odległego mi bieguna polskiej sceny muzycznej. Będzie miazga” – podsumowuje Sokół, zapowiadając jednocześnie dalsze działania z Podsiadło. Autorem tekstu piosenki „O drodze do” jest Dawid Podsiadło, natomiast muzykę skomponował razem z Olkiem Świerkotem. Teledysk do piosenki wyreżyserował Marcin Filipek.


 

Łukasz Borys

- odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – https://www.facebook.com/obliczamuzyki - Mazur z krwi i kości - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *