DE MONO trafia prosto w serce z zespołem Mazowsze

Już 15 i 16 lutego odbędzie niezwykły koncert walentynkowy o bardzo romantycznym tytule „Prosto w serce”- nawiązujący do singla De Mono o tym samym tytule, pochodzący z najnowszej płyty „Reset”.


To będzie wspaniały i niezapomniany koncert, a to za sprawą nietypowego i ciekawego połączenia zupełnie różnych kultur muzycznych: zespołu De Mono, z nie do podrobienia wokalem Andrzeja Krzywego oraz największą dumą polskiej kultury narodowej – Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „MAZOWSZE” pod dyrekcją Jacka Bonieckiego.Splot muzyki popowej w symfonicznym brzmieniu z folklorystyczną stworzą piękny, nastrojowy i niepowtarzalny klimat w Mateczniku Otrębusy – w kolebce Zespołu Mazowsze. W symfonicznej odsłonie usłyszymy największe przeboje zespołu z płyty „De Mono Symfonicznie”, w tym znane hity jak „Póki na to czas”, „Moje miasto nocą”, czy „Zostańmy sami”, zaś w akustycznej m.in. „Wszystko jest na sprzedaż”, czy „Kochać inaczej”.

Program koncertu podzielono na dwie części. Usłyszymy „Mazowsze” w swoim ludowym repertuarze, De Mono akustycznie oraz wspólne wykonania obu zespołów. Artyści „Mazowsza” zaśpiewają z Andrzejem Krzywym tytułowe „Prosto w serce”, a nasz gość wykona wspólnie z Zespołem mazowszańskie utwory „Dziura w desce” oraz słynnego „Furmana”. Na scenie pojawi się także balet „Mazowsza”, który zaprezentuje zarówno mazowszańskie choreografie, jak również zupełnie nowe układy przygotowane przez kierownika baletu Wiolettę Milczuk – informują organizatorzy.Z pewnością będzie to więc wieczór pod znakiem znakomitej i poruszającej muzyki.

Koncerty odbędą się 15 lutego (godz. 18.00) i 16 lutego (godz. 17.00).
Bilety do nabycia: https://mazowsze.waw.pl/pl/kalendarium/67,Kalendarz.html