De Mono z premierą teledysku do singla „Jeśli ją kochasz”

De Mono Marka Kościkiewicza powraca z nowym teledyskiem. Wideo powstało do utworu „Jeśli ją kochasz” z najnowszej płyty grupy, noszącej tytuł „Enter”.


Autorem słów do piosenki jest Marek Kościkiewicz. Muzykę gitarzysta stworzył razem z kolegami z zespołu: Wojtkiem Wójcickim i Łukaszem Przesmyckim„Jeśli ją kochasz” to nagranie, w którym formacja nawiązuje do swoich korzeni. Kojarzyć się może z pierwszym przebojem, czyli „Kochać inaczej”. Za realizację klipu odpowiada studio Positive Flow, a wyreżyserował go Marek Kremer współpracujący wcześniej z De Mono między innymi przy obrazie do piosenki „Drzewa”.To bardzo osobista piosenka. Mówi o tym, że o miłość trzeba dbać i ją pielęgnować. Oddawać drugiej osobie wszystko co najpiękniejsze, a także aby nie bać się okazywać naszych uczuć. Kochać bezwarunkowo. Teledysk, który Marek Kremer nakręcił do utworu, to intymny i romantyczny obraz. Ale czy nie takie właśnie powinno być uczucie? – mówi Marek Kościkiewicz.


Nagranie „Jeśli ją kochasz” znajdziemy w serwisach z muzyką cyfrową. Wydawnictwo „Enter” można kupić w salonach Empik oraz w pozostałych dobrych sklepach muzycznych. Wersję cyfrową albumu albumu nabędziemy w iTunes, Apple Music, Spotify, Tidal i na empik.com.


zajrzyj po więcej:

De Mono na Facebooku


Podziel się swoją opinią ;)