Debiutancki album Ralpha Kaminskiego na winylu!

Ralph zadebiutował na rynku w 2016 roku, jego album „m o r z e” zdobył oddaną rzeszę fanów – dzięki której w grudniu tego roku do sklepów trafiła wersja winylowa pierwszego krążka Kaminskiego.


„M o r z e” to zdecydowanie album wyjątkowy – oparty na przeżyciach artysty, które nie do końca są dobrymi wspomnieniami. Przez 12 utworów przemawiają emocje oraz ważne wydarzenia towarzyszące muzykowi przez czas tworzenia płyty.

Jak sam Ralph przekonuje, „m o r z e” jest dopracowane pod każdym względem. Ciężko się z tym nie zgodzić, przez blisko 5 lat pracy nad albumem wokalista zadbał o wszystkie szczegóły – zaczynając na tekstach, a kończąc na okładce.

Preorder winyli rozpoczął się dosyć dawno temu, jednak przez perturbacje czas wysyłki przesunął się do 14 listopada – czyli pierwszej rocznicy wydania debiutanckiego albumu. Na mikołajkowym koncercie Ralph poinformował fanów, że od dnia następnego winylowe „m o r z e” popłynie do ich domów.

Winyl jest równie wyjątkowy jak jego twórca – w opakowaniu z profilem artysty znajdziemy zieloną (!) płytę, a także teksty piosenek. Przy pierwszych preorderach znajdziemy polaroid z teledysku „Zawsze” z podpisem Ralpha, do kolejnych gratisowo dołączono plakat z pierwszej trasy „m o r z e”. Ostatnia opcja zamówienia to winyl wraz z albumem cd.

Na potrzeby zamówień płyty, powstała specjalna strona.

 


Zajrzyj po więcej:

Ralph na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.