Debiutantka Paulina Pytlak z pierwszym singlem

Paulina Pytlak to młoda piosenkarka – laureatka „Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów” – która rozpoczęła swoją muzyczną karierę. Właśnie ukazał się jej debiutancki singiel pt. „Oczy„.
 
Paulina od dawna walczyła o swój sukces. Uczęszczała do Koncertowego Centrum Edukacji Muzycznej im. Fryderyka Chopina na wydziale wokalno-estradowym i śpiewała w big-bandzie „Szymanowski Young Power Band„, z którym nagrała dwie płyty. Ponadto, występowała z Dorotą MiśkiewiczHenrykiem Miśkiewiczem i Andrzejem Jagodzińskim.
 
Kiedyś brakowało mi odwagi, żeby pokazać komuś moje piosenki, ale jak nagrałam „Oczy„, to wszystko się zmieniło. Moi przyjaciele, którzy, na szczęście, są mądrzejsi ode mnie, dali mi kopa i pozwolili się przełamać. Uświadomili mi, że sama siebie ograniczam i powinna wyjść ze swoją twórczością do ludzi. Bez nich na pewno nie byłabym taka, jaka jestem teraz i bez nich na pewno nie byłoby tego singla„. – Paulina Pytlak
 

 
Piosenka „Oczy” została wydana i wyprodukowana w ramach nagrody specjalnej przyznawanej przez wytwórnię MTJ podczas „Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów„.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.