Decadent Fan Club laureatem w Jarocinie

Na scenie muzycznej zadebiutowali nieco ponad roku temu, a już mogą poszczycić się nie lada sukcesem. Członkowie zespołu Decadent Fan Club, gdyż to o nich mowa, zostali bowiem zwycięzcami Jarocińskich Rytmów Młodych, czyli konkursu towarzyszącemu tegorocznemu festiwalowi w Jarocinie.


Finał Rytmów Młodych odbył się w piątek, 14 lipca br. Podczas koncertu zaprezentowało się czterech finalistów wybranych spośród blisko czterystu zgłoszeń konkursowych. W jury zasiedli: Krzysztof Zalewski, Michał Wiraszko, Piotr Metz, Artur Rawicz i Tomasz Jankowiak. To właśnie ta komisja zadecydowała o zwycięstwie Decadent Fan Club, co zaowocowało występem na dużej scenie ostatniego dnia festiwalu. W ramach przyznanej nagrody muzycy będą też supportować jedną z gwiazd w jesiennej trasie koncertowej, przewidziano ponadto nagranie singla i profesjonalną obsługę medialną przy jego premierze.


Pierwszy koncert Decadent Fun Club miał miejsce 16 lipca 2016 roku w warszawskim klubie Chmury. Grupa ma na swoim koncie premierę debiutanckiego singla „Serendipity”, wyróżnionego nominacją do nagrody na festiwalu Yach Film oraz prezentacją na Berlin Music Video Awards. Obecnie trwają przygotowania do publikacji kolejnego utworu.


Zajrzyj po więcej:

Decadent Fan Club na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.