Decadent Fun Club i Mery Spolsky w trasie koncertowej z Krzysztofem Zalewskim

Trasa koncertowa promująca najnowszą płytę Krzysztofa Zalewskiego, „Złoto”, dobiega powoli końca. Część koncertów została już wyprzedana, pozostałe sprzedają ostatnie bilety. Atmosferę tych wydarzeń podgrzewają dodatkowo supporty. W Gdańsku, Warszawie, Szczecinie i Poznaniu przed wokalistą zagra zespół Decadent Fun Club, a w Lublinie, 1 grudnia, zaśpiewa Mery Spolsky.


Decadent Fun Club jest tegorocznym laureatem konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych, gdzie jurorem był właśnie Krzysztof Zalewski. Niedawno ukazał się najnowszy singiel formacji, „Stardust”. Współczesny świat to śmietnik. Żyjemy w rzeczywistości pełnej przyspieszenia i wypaczenia – mówią muzycy. Być może nieprzypadkowo akurat w tym momencie doszło do spotkania, w wyniku którego powstał Decadent Fun Club. Ich muzyka stanowi zimny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych tradycji w jednym.Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Do tej pory Mery można było zobaczyć podczas zeszłorocznego FMT w Szczecinie, Targów Muzycznych CJG w Warszawie, na tegorocznym Spring Breaku w Poznaniu,  a także na United Islands of PragueOpen’erze (Alter Stage), Chonabibe Festival i jako support Imany podczas jej koncertów w Warszawie i Poznaniu.Pierwszy singiel oraz klip Mery Spolsky„Miło Było Pana Poznać”, pojawił się na początku czerwca. Trzy miesiące później premierę miał drugi utwór i teledysk „Alarm”, natomiast 15 września  nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album Mery zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”.Sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie wystąpi Krzysztof Zalewski w towarzystwie Decadent Fun Club i Mery Spolsky:

23.11. SZTUM – Szok – koncert wyprzedany
24.11. GDAŃSK – B90 / support: Decadent Fun Club – ostatnie bilety
25.11. DAMASŁAWEK – GOK
30.11. WARSZAWA – Palladium / support: Decadent Fun Club – koncert wyprzedany
1.12. LUBLIN – Przestrzeń  / support: Mery Spolsky – ostatnie bilety
9.12. SZCZECIN – Słowianin / support: Decadent Fun Club
10.12. POZNAŃ – Zamek / support: Decadent Fun Club – koncert wyprzedany
11.12. POZNAŃ – Blue Note


Album Krzysztofa Zalewskiego „Złoto” dostępny jest na CD, winylu, w formacie MP oraz w streamingach: Kayax.lnk.to/Zalewski_Zloto.


Zajrzyj po więcej:

Krzysztof Zalewski na Facebooku
Krzysztof Zalewski na Instagramie
Decadent Fun Club na Facebooku
Mery Spolsky na Facebook
Mery Spolsky na Instagramie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.