Decadent Fun Club z nowym teledyskiem i trasą z Krzysztofem Zalewskim

Jak mówią muzycy Decadent Fun Club, „współczesny świat to śmietnik. Żyjemy w rzeczywistości pełnej przyspieszenia i wypaczenia”. Być może nieprzypadkowo akurat w tym momencie doszło do spotkania, w wyniku którego powstał ów zespół. Ich muzyka stanowi zimny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych tradycji w jednym, o czym możemy przekonać się, słuchając chociażby nowego singla formacji, „Stardust”. Teledysk do tego utworu ukazał się 21 listopada br.


W styczniu 2017 w Internecie pojawił się ich pierwszy singiel Decadent Fun Club, „Serendipity”. Piosenkę można było usłyszeć w stacjach radiowych (miedzy innymi Trójka, Jedynka, Czwórka, Radio Kampus i kilka rozgłośni regionalnych), a klip zyskał uznanie w postaci nominacji do nagrody Yach Film Festival oraz prezentacji w ramach Silver Screenings na Berlin Music Video Awards. Drugi singiel, „Glitterball”, ujrzał światło dzienne w sierpniu. Teledysk prezentowany był podczas szesnastej edycji festiwalu Cinemaforum w Kinotece. W ciągu roku grupa zagrała serię udanych koncertów, na przykład w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, podczas Spring Break Festival w Poznaniu, Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 oraz pierwszy zagraniczny koncert na Pop-Kultur Festival w Berlinie.


Decadent Fun Club jednogłośnie wygrał konkurs Jarocińskie Rytmy Młodych, organizowany w ramach Jarocin Festiwal 2017. Jako zwycięzcy grają koncerty u boku Krzysztofa Zalewskiego podczas trasy Złoto. Zespół promuje swój najnowszy singiel „Stardust”, w odróżnieniu od dwóch poprzednich zaśpiewany po polsku. Za produkcję obrazu odpowiadają Sandra Roczeń i Natasza Von Yullen.


Sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie wystąpi Krzysztof Zalewski w towarzystwie Decadent Fun Club:

30.11. WARSZAWA – Palladium / support: Decadent Fun Club – koncert wyprzedany
9.12. SZCZECIN – Słowianin / support: Decadent Fun Club
10.12. POZNAŃ – Zamek / support: Decadent Fun Club – koncert wyprzedany


Zajrzyj po więcej:
Decadent Fun Club na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.