„Devil In Disguise”, czyli propozycja eurowizyjna od Clödie

„Devil In Disguise” to najnowsza, mocno energetyczna propozycja od Clödie. Piosenka ta jest jedną z tegorocznych kandydatek eurowizyjnych. Kto wie, może właśnie Klaudia Trzepizur będzie nas reprezentować podczas konkursu 64. Konkurs Piosenki Eurowizji?


Utwór „Devil In Disguise” opowiada o silnej, ale jednocześnie rozdartej wewnętrznie kobiecie zmagającej się z toksyczną osobą, którą ma obok siebie. W dzisiejszym świecie spotykamy różnych ludzi na swojej drodze, którzy niejednokrotnie chcą nas tylko wykorzystać i nie zawsze chcą dla nas dobrze, dlatego też, „kochane kobiety”, bądźcie silne i róbcie to, co dla was samych jest najważniejsze, spełniając przy tym swoje marzenia – mówi Klaudia.



Clödie to rockowa formacja z obdarzoną drapieżnym i niecodziennym głosem Klaudią „Clödie” Trzepizur na czele. Wokalistkę można kojarzyć z programów „Must Be The Music” czy „The Voice of Poland” oraz z coveru „Zombie” legendarnej grupy The Cranberries, który zdobył pozytywne recenzje z całego świata oraz niemałą popularność na YouTube. Sporym zainteresowaniem cieszy się również cover nagrania „Meluzyna” Małgorzaty Ostrowskiej oraz poprzedni singiel Clödie zatytułowany „GO!”. W programie „The Voice of Poland” zaprezentowała piosenkę „It’s a Heartache”. Utwór wykonała z prawdziwym oldschoolowym zaśpiewem i od tej pory określa się ją mianem polskiej Bonnie Tyler. Klaudia na scenie to wulkan energii. Jej charakterystyczna barwa głosu i charyzma podczas występów na żywo porywają publiczność. Zespół stawia na rockowe brzmienie lat 80. z nutką nowoczesności.


zajrzyj po więcej:
Clödie na Facebooku
Clödie na Instagramie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.