DJ Adamus na Ibiza Camp On! Festival

DJ Adamus to najpopularniejszy polski dj i producent muzyczny, osobowość telewizyjna, twórca oprawy muzycznej festiwali. Znany jest z nowoczesnych remixów legendarnych przebojów (m.in. „Hi Fi Superstar”), a także z premierowych utworów. Dużą popularnością cieszyły się jego piosenki nagrane na płytę „1000 miejsc” z finalistką X Factor – Adą Szulc oraz hit „Turn Me On” (z filmu „Sala samobójców”).


W tym roku DJ Adamus będzie w wyjątkowy sposób świętował otwarcie wakacyjnego sezonu. 24 czerwca w Klubie Capitol w Warszawie odbędzie się 1 edycja jego festiwalu – Ibiza Camp ON! Festival. Nie zabraknie na nim czołowych polskich DJ-ów (m.in. Matush, Mr. Root, Unknown Poets, Wutes, DJ PePe). Pojawi się także gość specjalny z Ibizy – Felix Da Funk. Urodzony na wyspie Dj i producent od lat związany jest z hiszpańską sceną klubową. Występował w większości klubów Ibizy, jest rezydentem wyspy i promotorem muzycznym. Dzięki współpracy z biurem Travel2Ibiza i Party Camp wśród osób, które przyjdą tego dnia na imprezę rozlosowana będzie wyjątkowa nagroda – Wyjazd na IBIZĘ oraz vouchery zniżkowe! Czekają też dodatkowe niespodzianki od: Społecznej Akademii Nauk, Neon – zdrowy energetyk, Spoko Box – Catering dietetyczny, firm Panasonic, Play, Tidal, Philipiak Milano i Studio Sante – Uzdrowisko Miejskie. Podczas imprezy zaprezentowany zostanie najnowszy singiel DJ-a Adamusa do piosenki „Mój jest ten kawałek podłogi”. Na projektach graficznych promujących wydarzenie możemy zobaczyć zdjęcie DJ-a Adamusa wykonane przez Rafała Makieła podczas sesji podwodnej w Dubaju.

„Kiedyś miałem kilka marzeń. Wiele z nich już się spełniło. Odbyłem podróż życia po Azji i Ameryce, bywam na Ibizie, miałem swój klub, więc teraz czas na własny Festiwal. Tym większa jest satysfakcja kiedy wiem, że jest on wstępem do wielkiego świętowania na Ibizie. Od 14 do 21 września, organizujemy polski tydzień na wyspie, będą szalone imprezy w klubach i na statku. Poza mną pojawią się znani polscy DJ-e i wielu przyjaciół, taki tydzień pamięta się do końca życia.” – zachęca do wspólnego wyjazdu DJ Adamus.

Kiedy? 24.06.2016, g.22.00 

Gdzie? Klub Capitol, ul. Marszałkowska 115, Warszawa

Jak wejść: bilety (do kupienia w kasie klubu w dniu imprezy) i zaproszenia

Management & PR: Bee Music, tel. 501 734 330, biuro@beemusic.com.pl

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *