DJ Decks prezentuje ,,Mixtape 5″. Premiera – 2 września. Lista gości – imponująca!

Deck3Po 8 latach od ostatniej solowej płyty do rąk fanów trafi Mixtape 5. Na płycie znajdzie się 12 numerów/rozdziałów napisanych przez 34 raperów. Każde kolejne nagranie jest kontynuacją wcześniejszego. Nieodłącznym elementem albumu jest komiks. 12 numerów i 56 stron komiksu opowiada historię gdzie główny bohater…. Ale to już musicie sprawdzić sami!

Na płycie  swoje wersy położyli zarówno starzy wyjadacze, jak i młodzi gracze rap sceny. Lista gości na płycie jest wyjątkowo długa i bogata.


Paluch (Prolog)-Zerwany Film

1.Cira/Poszwix/Bezczel

2.Obywatel Mc/Brahu/Rdw

3.Małach/Rufuz

4.Koras/Fu/Juras/Pono

5.Kuba Knap/Stasiak/Ten Typ Mes

6.KęKę/Lukasyno/Kali

7.Ero/Kosi

8.Ry23/Śliwa/Gandzior

9.Vnm/Kaczor/Oxon

10.Słoń/Sarius/Pyskaty

11.Sokół/Pih/O.S.T.R/Kroolik Underwood


Do płyty zakupionej w preorderze dołączony jest plakat i bilet na jedyny koncert promocyjny albumu Mixtape 5 w Poznańskiej Arenie w dn. 7.10.2016 z gościnnym udziałem Fat Joe!


DecksDJ Decks to jeden z najbardziej uznanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Razem z Peją przez ponad 15 lat tworzył legendarną formację hip-hopową Slums Attack. Nagrali wspólnie 7 płyt, które zdobyły status Złotych i Platynowych. Na swoim koncie mają też nagrodę Fryderyka.

DJ Decks ma na swoim koncie współpracę z czołówką polskiej sceny hip-hopowej. Współpracował też z zagranicznymi artystami, tj. Onyx, Jeru, Masta Ace. W 2012 roku został sklasyfikowany na 2. miejscu w rankingu 20 najlepszych polskich producentów hip-hopowych według czasopisma Machina.

DJ Decks prywatnie bardzo zaangażowany jest także w sportową rywalizację. Jest zawodnikiem rugby, ukończył 3 Triathlony na dystansie IRONMAN 3.6 km pływanie, 180 km rower i 42 km bieg!


Koncert promocyjny albumu odbędzie się 7 października w poznańskiej Arenie. Wystąpią na nim goście z płyty i sam Fat Joe!


Lik do preorderu:

http://fonografika.pl/sklep/mixtape-5- dj-decks- plakat-bilet/

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/152725268430505/


DJ Decks na Facebooku

Fonografika na Facebooku

Strona WWW

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *