dla WAS graMY: Natalia Przybysz z długo wyczekiwanym koncertem online

Natalia  Przybysz zagra w czerwcu koncert online. Długo wyczekane przez fanów wydarzenie odbędzie się w ramach akcji „dla WAS gramy”. Występ transmitowany będzie w wysokiej jakości full HD.  Część dochodu ze spzrzedaży biletów (koncert – 30 zł, backstage – 100 zł) zostanie przekazana polskiej służbie zdrowia na walkę z koronawirusem.

„Drodzy fani muzyki!
Mamy wielką przyjemność poinformować, że kolejną Artystką którą zaprezentujemy w ramach cyklu koncertów „dla WAS graMY” będzie Natalia Przybysz!
Natalia to wyjątkowa osobowość na naszej scenie muzycznej – wokalistka oraz autorka tekstów – Artystka, która przez cały czas rozwija się, tworząc wyjątkowe albumy i single.
Podczas koncertu usłyszycie utwory z albumu „Jak Malować Ogień” oraz piosenki z poprzednich płyt, zaśpiewane i zagrane w wyjątkowych, kameralnych okolicznościach.”

Na tę okazję zapraszamy Was do mieszkania, w którym powodowani koniecznością chwili zaczęliśmy organizować koncerty. Chcielibyśmy żebyście mogli zobaczyć i usłyszeć Artystę w innych warunkach. Będzie kameralnie i nastrojowo. Zarezerwujcie czas, zajmijcie wygodne miejsce i oczywiście zaproście domowników. Aha! Jeśli możecie podłączcie głośnik lub system hi-fi.


Wraz z sytuacją pandemii spowodowanej rozprzestrzenianiem się korona wirusa w naszym kraju tysiące muzyków tak jak Wy utknęły w domach. Nikt nie potrafi powiedzieć jak długo ten stan będzie trwać. Bez względu na sytuację, twórcy aby żyć, aby wspierać rodziny muszą występować. Zmieniają się czas i okoliczności, chcielibyśmy jednak aby w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach nie rezygnować z możliwości bycia razem. Rola artystów się nie zmienia, polega ona na dzieleniu się z Wami swoimi przeżyciami, na oderwaniu Was od codziennych zajęć.

Kupując bilet wspierasz polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19. 10% zysku z koncertu przekazujemy na ten ważny cel.


„dla WAS graMY”

Nie możemy się spotykać podczas koncertów, które są bardzo ważną częścią naszego życia. Na te chwile czekamy, spotkania z Wami nadają sens naszej pracy. Zmieniają się czas i okoliczności, chcielibyśmy jednak aby w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach nie rezygnować z możliwości bycia razem.

Robimy krok naprzód aby przystosować się do nowych warunków. Bardzo siebie potrzebujemy. Być może teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wasz głos jest ważny. Razem z Wami musi nam się udać! Bądźcie z nami!


Zajrzyj po więcej:

FB: Natalia Przybysz , Natalia Przybysz – koncert

Instagram: Natalia Przybysz

www: Natalia Przybysz – koncert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.