Dobry rock wkracza do sieci – premiera singla „Obey”

Nadszedł czas dla premiery singla grupy FEVER czyli wg. magazynu Teraz Rock „dużej nadziei polskiego Rocka”.

Wczoraj do rąk fanów i słuchaczy trafił materiał zrealizowany w częstochowskim MP Studio Mariusza Piętki (także producenta i realizatora singla) zatytułowany „OBEY”. Na singlu znajdziecie dwa prezentacyjne utwory, będące zapowiedzią debiutanckiego wydawnictwa, którego premiera planowana jest na 2019 rok.

Zespół ma nadzieje, że wkrótce będą mogli ogłosić także wydawcę płyty, ale tymczasem zapraszają was do zapoznania się się z utworami z promocyjnego singla zespołu czyli z tytułowym ” Obey” i drugim zatytułowanym „Confused„.

Utwory dobrane są tak, że można zorientować się co też może szykować nam FEVER oraz w jakim kierunku idą młodzi muzycy ze Stalowej Woli. Za okładkę płyty odpowiada Piotr Szafraniec z Szataniec.pl, a jest ona także pewną ilustracją propozycji muzycznej FEVER. Muzycy są na początku drogi i to co zapowiadają mamy nadzieję was bardzo pozytywnie zaskoczy. Singel będzie dostępny za pośrednictwem agencji M-ART Moniki A.Gąsiorek  reprezentującej zespół. Przewidywana jest także równoczesna premiera na digital-ach typu Spotify,Amazon ,Tidal  etc. i premiery medialne w tym także radiowe o których będziemy informować na bieżąco na fanpage FEVER.

Tym czasem posłuchajcie dobrego rocka czyli najnowszego singla zespołu FEVER:

posłuchaj „Confused” TUTAJ

„Obey”:


FB band fan page: https://www.facebook.com/feverstw/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.