Dominika Komiago i ArcoX z klipem do singla „Zatrzymaj się”

3 stycznia br. w Internecie ukazał się teledysk do piosenki „Zatrzymaj się” będącą efektem współpracy Dominiki Komiago i ArcoX. Jak informują muzycy, jest to pierwsza taka kolaboracja, ale z pewnością nieostatnia. 


Dominika to bardzo zdolna dziewczyna z ogromnym potencjałem – mówi ArcoX. – Od razu wpadł mi w ucho jej głos. Szukałem akurat pomysłu na nowy numer i od słowa do słowa postanowiliśmy spróbować. Wszystko potoczyło się dość szybko. Ponieważ obydwoje nie jesteśmy obecnie związani z żadną wytwórnią, sami decydujemy o wszystkim. O muzyce, teledyskach i o tym, co i jak chcemy przekazać. To na pewno jest początek pięknej muzycznej przyjaźni…


Ciągle jeszcze szukam swojego miejsca na scenie – dodaje Dominika. – Mam, co prawda, za sobą dwa wydane single, ale co chwila wpadają mi w ucho nowe brzmienia i pomysły. Kiedy ArcoX zaproponował mi współpracę, bardzo się ucieszyłam. Znałam jego poprzednie produkcje, między innymi „Blue Funk”. Usiedliśmy razem w studiu i przeprowadziliśmy poważną muzyczną analizę naszych inspiracji i ulubionych rytmów. Singiel „Zatrzymaj się” jest jej idealną wypadkową [śmiech]. ArcoX to bardzo kreatywny człowiek. Teledysk też jest jego pomysłem.


Sprawdźcie sami, co wyszło z połączenia sił wokalistki oraz kompozytora, producenta i autor tekstów w jednej osobie.Zajrzyj po więcej:

Dominika Komiago na Facebooku

ArcoX na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.