Domowe Melodie już nam nie zagrają

Już nie spotkamy się na koncercie, nie posłuchamy nowej płyty – grupa Domowe melodie na początku grudnia ogłosiła zakończenie współpracy. W pięknych słowach wokalistka pożegnała fanów na profilu Facebookowym oraz pozostawiła ostatnią pamiątkę – „NUTNY PAMIĘTNIK”, który jest zapiskiem wspomnień, nut, zdjęć, podziękowań.

Domowe melodie, czyli Justyna Jucho Chowaniak, Staszek Czyżewski i Kuba Dykiert przez pięć lat podbijali serca swoją wyjątkową muzyką występując na największych scenach festiwalowych w kraju min. na Męskim Graniu, dwukrotnie na Heineken Open’er oraz podczas na dużej scenie Przystanku Woodstock. Od 2012 roku zdążyli wydać dwa albumy – debiutancki „Domowe melodie” oraz dwupłytowy „3”.

Pod koniec listopada ubiegłego roku zespół ogłosił przerwę – wszyscy spodziewali się, że efektem tej ciszy będzie kolejny nowy album z jakim grupa wróci do fanów. Niestety zakończenie tej historii zaskoczyło wszystkich – Domowe melodie przechodzą do historii. Nie będzie nowych piosenek ani nowych koncertów.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/domowemelodie/

www: http://www.domowemelodie.pl/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCMdtm5_dSDr0uLMErU-mwQw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.