„Don’t Poison Your Heart” Michała Szpaka po raz pierwszy na żywo

fot. Dawid Płaczek

W minioną sobotę, tj. 25 listopada, Michał Szpak w finale ósmej edycji programu „The Voice of Poland” po raz pierwszy wykonał na żywo swój najnowszy singiel zatytułowany „Don’t Poison Your Heart”. Występ ten miał miejsce zaledwie dzień po premierze teledysku będącego ilustracją do rzeczonego utworu. Na scenie towarzyszyła Michałowi podopieczna z jego drużyny, czyli Marta Gałuszewska. 


Jestem z Marty bardzo dumny, wygrała zasłużenie – dawno na polskim rynku muzycznym nie było tak dobrze śpiewającej dziewczyny. Zarówno dla niej, jak i dla mnie był to debiut w tym programie i w jej, i w moim przypadku zwieńczony sukcesem. Cieszę się, że sprostałem temu wyzwaniu jako trener i to właśnie moja podopieczna wygrała ósmą edycję „The Voice of Poland” – wyznał wokalista po zwycięstwie Marty.Bogata wizualnie koncepcja klipu intryguje i zmusza widza do refleksji. To oryginalny, bardzo aktualny pomysł, uwydatniający wymowne słowa utworu poruszające problem tak zwanego hejtu i fake’u, widocznego i rozpowszechnionego zwłaszcza w sieci. Tekst traktuje o tym, by nie zatruwać swojego umysłu i serca nienawiścią, bo przez to tracimy swoją dobrą energię.


Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku – mówi piosenkarz.


Piosenka zwiastuje nowy materiał, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2018 roku. Twórcami utworu są Andy Palmer i Kamil Varen.


Zajrzyj po więcej:

Michał Szpak na Facebooku


fot. Iza Tatarkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.