Koncertowe zakończenie maja z Dorotą Osińską

Ostatniego dnia maja, czyli w niedzielę 31 maja Dorota Osińska zagra koncert online promujący jej nową płytę pt. „Cześć, to ja”. Występ będzie transmitowany na stronie https://live.artkombinat.pl/.

„Cześć, to ja” jest piątym solowym albumem Doroty Osińskiej. To najbardziej osobista i refleksyjna płyta w jej dorobku. Po raz pierwszy zdecydowała się sama napisać wszystkie teksty i muzykę. Oddaje w nich aktualny stan swojego ducha i śpiewa o rzeczach, o których zawsze chciała zaśpiewać, dźwiękami, które od dawna czekały, by ułożyć się w piosenki. Pokazuje nam, że w zapędzonym, oszalałym, pogubionym świecie, warto znaleźć przestrzeń na wzruszenie, szczerą emocje, głębszą refleksję, nawet smutek i łzy. Podczas koncertu Dorota Osińska zaprezentuje 15 piosenek z nowego albumu, w którym wyraźnie słychać inspirację muzyką folkową.


Dorota Osińska to wokalistka, autorka tekstów, songwriterka oraz aktorka warszawskiego Teatru Rampa. Występowała na scenach muzycznych i teatralnych w Polsce a także w USA, Kanadzie, Niemczech i Francji. W 2004 roku pod opieką Włodzimierza Korcza nagrała płytę „Idę”, która ukazała się w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. W 2010 r. ukazał się album „Kamyk zielony”. Premierze towarzyszył spektakl w Teatrze Rampa. Po sukcesie w II edycji programu The Voice of Poland w 2013 r. nagrała trzecią płytę pod tytułem „Teraz”. Artystka wzięła udział w kilkunastu premierach teatralnych oraz widowiskach muzycznych, zaśpiewała u boku Jose Carrerasa, nawiązała współpracę z popularnym kompozytorem Rickiem Allisonem i doszła do finału preselekcji Eurowizji 2016. W lutym 2020 r. ukazała się jej najnowsza płyta pt. „Cześć, to ja”.


Koncert online Doroty Osińskiej został zaplanowany na niedzielę 31 maja na godz. 20:00. Występ będzie dostępny na kanale https://live.artkombinat.pl/ a jego organizatorem jest impresariat PiArt Studio. Bilety kosztują 15 PLN i 17 PLN.

Wszystkie szczegóły dotyczące koncertu online Doroty Osińskiej dostępne są na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1374956399368346/


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/dorotaosinskaofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/dorotaosinska_official/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.