Double Blind wchodzi na rynek ze swoim debiutanckim albumem „Basement Dolls”

Muzykoholicy mają zaszczyt zaprezentować materiał, który wciśnie Was w fotel! Podczas VIII edycji New York Festiwal do naszych uszu doszły dźwięki, o których po prostu trzeba napisać.
Mowa tu o zespole, który poraża swoją twórczością. Muzyka trafia w najgłębsze zakamarki duszy, a wokal zapada na długo w pamięci.


Double Blind to tyska kapela grająca energetyczną muzykę z gatunku hard rock/grunge/stoner rock. Obecny skład uformował się pod koniec 2015 r.Zespół charakteryzuje się ciężkim brzmieniem, ale stawia też na melodyjne kompozycje. Żywiołowy repertuar uzupełniony o akustyczne ballady to ich obecny przepis na udany koncert. Pełne tajemnic oraz przenośni anglojęzyczne teksty doskonale wpasowują się w klimat tworzonej przez Double Blind muzyki.
Zespół ma na koncie wyróżnienie w przeglądzie Żubrowisko 2016, został również laureatem przeglądu „Dla Tych zagrają – nowa fala tyskich brzmień 2017″, gdzie został jednomyślnie wybrany przez profesjonale jury.

Double Blind ukończył pracę nad pierwszym albumem. Krążek „Basement Dolls” miał swoją premierę 2 grudnia 2017 i promuje go „Another Day”.


W skład zespołu wchodzą:

Marek Obrębski – wokal, gitara, Piotr „Śniegu” Ścieszka – perkusja, Michał „Majan” Majocha – bass, Sebastian Olszanowski – gitara.


This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.