Dr Misio po raz trzeci zagra w Łodzi. Klub WYTWÓRNIA zaprasza na koncert

Dr Misio, to grupa, która wzbudza skrajne emocje. Jedni ich kochają, inni wprost przeciwnie! A jak jest z Wami? Kochacie Ich? Nie słyszeliście o Nich? Zapraszamy już 17 października do łódzkiej Wytwórni, gdzie zespół zagra już po raz trzeci! Będzie okazja żeby się określić.


Dr Misio gra ostrego rock&roll’a. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, a także brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.Zespół ma na swoim koncie trzy płyty: „Młodzi” (2013), „Pogo” (2014) oraz „Zmartwychwstaniemy” (2017), a ich piosenki, takie jak „Mentolowe papierosy”„Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo” czy „Pismo” stały się już kultowe i śpiewane są przez całe rzesze fanów.

Grupa zagrała niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce – od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe i festiwale takie, jak Woodstock, czy Jarocin.

Zapraszamy już 17 października do łódzkiej Wytwórni, gdzie zespół zagra już po raz trzeci!


Zobacz więcej:

Klub Wytwórnia – Oficjalna strona

Klub Wytwórnia – Facebook

Dr Misio – Facebook

Dr Misio – YouTube