Dr Misio przedpremierowo tylko w Tidalu

Dr Misio, zespół Arkadiusza Jakubika, powraca z nową płytą. Album „Zmartwychwstaniemy” ukaże się 12 maja 2017 roku.

Najnowszy album zespołu Dr Misio to 11 utworów, o których Arkadiusz Jakubik mówi: smutne piosenki o miłości i śmierci. „Zmartwychwstaniemy”,to trzeci album grupy, który ukaże się nakładem wydawnictwa Universal Music Polska.

Płyta ukaże się 12 maja 2017 roku, a singlem promującym ją jest utwór „Pismo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Wojtka Smarzowskiego, który również można obejrzeć w serwisie. Na fanów twórczości zespołu Dr Misio czeka w TIDALU niespodzianka – nowy album został udostępniony w serwisie na tydzień przed oficjalną premierą!Ostatnia płyta zespołu, „Pogo”, swoją premierę miała w 2014 roku i była opisywana jako mocna jak spirytus i ostra jak brzytwa. Nowe wydawnictwo ma zupełnie inne brzmienie, niż wcześniejsza twórczość grupy. Odpowiada za nie Kuba Galiński – młody producent, ale również multiinstrumentalista, który ma w swoim muzycznym portfolio współpracę z takimi artystkami jak Kasia Nosowska i Ania Dąbrowska. Cały materiał dostępny jest przedpremierowo w TIDALU.


Dr Misio, to polska grupa muzyczna, która powstała w czerwcu 2008 roku z inicjatywy aktora Arkadiusza Jakubika. W skład formacji, poza Jakubikiem, wchodzą: Paweł Derentowicz (gitara), Mario Matysek (gitara basowa), Radek Kupis (klawisze) i Janek Prościński (perkusja). Członkowie zespołu klasyfikują swoją muzykę jako rock & roll.


Dr Misio – oficjalna strona www

Dr Misio na TIDAL

Dr Misio na Facebooku

Dr. Misio na YouTube


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.