Dr Misio przedpremierowo tylko w Tidalu

Dr Misio, zespół Arkadiusza Jakubika, powraca z nową płytą. Album „Zmartwychwstaniemy” ukaże się 12 maja 2017 roku.

Najnowszy album zespołu Dr Misio to 11 utworów, o których Arkadiusz Jakubik mówi: smutne piosenki o miłości i śmierci. „Zmartwychwstaniemy”,to trzeci album grupy, który ukaże się nakładem wydawnictwa Universal Music Polska.

Płyta ukaże się 12 maja 2017 roku, a singlem promującym ją jest utwór „Pismo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Wojtka Smarzowskiego, który również można obejrzeć w serwisie. Na fanów twórczości zespołu Dr Misio czeka w TIDALU niespodzianka – nowy album został udostępniony w serwisie na tydzień przed oficjalną premierą!Ostatnia płyta zespołu, „Pogo”, swoją premierę miała w 2014 roku i była opisywana jako mocna jak spirytus i ostra jak brzytwa. Nowe wydawnictwo ma zupełnie inne brzmienie, niż wcześniejsza twórczość grupy. Odpowiada za nie Kuba Galiński – młody producent, ale również multiinstrumentalista, który ma w swoim muzycznym portfolio współpracę z takimi artystkami jak Kasia Nosowska i Ania Dąbrowska. Cały materiał dostępny jest przedpremierowo w TIDALU.


Dr Misio, to polska grupa muzyczna, która powstała w czerwcu 2008 roku z inicjatywy aktora Arkadiusza Jakubika. W skład formacji, poza Jakubikiem, wchodzą: Paweł Derentowicz (gitara), Mario Matysek (gitara basowa), Radek Kupis (klawisze) i Janek Prościński (perkusja). Członkowie zespołu klasyfikują swoją muzykę jako rock & roll.


Dr Misio – oficjalna strona www

Dr Misio na TIDAL

Dr Misio na Facebooku

Dr. Misio na YouTube


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *