Dramatyczne zakończenie pierwszego klipu Last Of The Real!

image

Dziś ma miejsce premiera pierwszego oficjalnego teledysku nowej rockowej supergrupy z  popularnym Juanem Carlosem Cano na wokalu! Singiel „Slip Through” już w dniu premiery był najczęściej odsłuchiwanym utworem w sieci, a debiut zespołu został zauważony między innymi przez media w Meksyku, Argentynie czy też bliższej Hiszpanii.

Last Of The Real to nowa polska rockowa super grupa założona przez lidera formacji Kreuzberg, Grzegorza Palkę (Hehua), uznanego perkusistę Ziemowita Rybarkiewicza (m.in. Delight, Kreuzberg) oraz popularnego wokalistę, Juana Carlosa Cano (zwycięzca polskiej edycji „The Voice of Poland”). Rockowe trio wspomagane jest przez znanego producenta muzycznego Jarosława Barana.

Dziś mamy okazję poznać pierwszy oficjalny teledysk do singla „Slip Through” z zapowiadanej jeszcze na 2016 rok EP-ki.

 

 Last Of The Real mają ambicję zrobić zamieszanie nie tylko na polskiej scenie rockowej. – Ten zespół ma potencjał, by odnieść międzynarodowy sukces – mówi Juan Carlos. – Jesteśmy perfekcjonistami, mamy jasną wizję i ciężko pracujemy nad tym, by przygotować wielkie live show, wnosząc tym samym coś świeżego na polską i międzynarodową scenę rockową – dodaje.

Last Of The Real to przede wszystkim formacja, która ma być spełnieniem muzycznych marzeń i ambicji każdego z członków. Jak podkreśla zespół: „Tworzymy dla siebie. Z tego czerpiemy energię i radość. Sami nie wyznaczamy ram, do kogo ma trafić nasza muzyka. Gdybyśmy zaczęli analizować, kalkulować, nie pozwalałoby nam to w pełni wyrazić siebie. My nie chcemy się nad tym zastanawiać. Chcemy być spełnieni”


Zajrzyj po więcej!

http://www.facebook.com/LastOfTheRealOfficial

http://www.lastofthereal.pl/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *