„Drewno” – Paulina Przybysz promuje krążek!

Paulina Przybysz na scenie muzycznej istnieje od wielu lat, jednak pod własnym szyldem tworzy dopiero od zeszłego roku. „Chodź tu” jest pierwszym albumem sygnowanym pod jej własnym nazwiskiem, a „Drewno” to jego ciepła promocja.

Jak mówi sama Paulina, singiel jest ciepłym erotykiem, który zimą może być szczególnie przydatny w sytuacji, gdy wszystkie sposoby na ciepłe stopy zawodzą – nie da się ukryć, że trafiła w samo sedno. Z tego numeru bije wołanie o bliskość. Proszenie o emocje w relacji, którą pożerają miliony słów i opowieści, które są piękne ale nikt nie umie tu przełamać sytuacji i złapać pierwszy za rękę. To doskonale skonstruowana i wyprodukowana piosenka z interesującymi, łapiącymi za serce zwrotkami.

 

Ciepła utworowi dodaje wyjątkowa barwa głosu wokalistki, którą możemy usłyszeć nie tylko jak śpiewa, ale także rapuje – bez problemu można wyczuć sympatię Przybysz do „czarnych” odmian muzyki: w Drewnie instrumenty elektroniczne przeplatają się z dźwiękami instrumentów klasycznych i afrykańskich bębnów. 

Zastosowanie przez reżyserkę metody slow motion nie tylko tworzy niepowtarzalny, bajeczny wręcz klimat teledysku, ale wyraziście wydobywa na wierzch przesłanie niesione przez słowa piosenki. Dodatkowo polskie morze, opuszczona plaża i rozbita awionetka sprawiają, że historia wciąga do ostatnich ułamków sekund.


Zajrzyj po więcej:

Paulina Przybysz na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.