Droga Ani Dąbrowskiej do zwycięstwa w The Voice Kids!

Sobotniego wieczora dowiedzieliśmy się, kto został zwycięzcą drugiej polskiej edycji The Voice Kids. Triumfem może poszczycić się Ania Anika Dąbrowska z Wesołej koło Dynowa na Podkarpaciu.

To była piękna, ale zapewne niełatwa droga. Ania musiała okazać się lepsza od ogromnej rzeszy dzieci i nastolatków, aby osiągnąć ten sukces. Pierwszym etapem tejże przygody były przesłuchania w ciemno, w których Ania zmierzyła się z utworem „Hurt” Christiny Aguilery, co skończyło się obróceniem wszystkich foteli trenerów! Ania wybrała Cleo.

W bitwach wraz z Gabrysią Jeleń i Anią Rom zaśpiewała „I Wanna Dance With Somebody”, gdzie okazała się najlepsza, zaś w etapie ‘Sing Off’ znów zachwyciła utworem „Hurt”, co pozwoliło Jej na znalezienie się w najlepszej trójce w drużynie Cleo. W finale wykonała niezwykle emocjonalnie utwór Patrycji Markowskiej „Świat się pomylił”, dzięki czemu to z Nią Cleo zdecydowała się walczyć o zwycięstwo w programie.

W ścisłym finale na żywo przyszło Jej rywalizować wraz z Pawłem Szymańskim z drużyny Dawida Kwiatkowskiego oraz Wiktorią Gabor z drużyny Tomsona i Barona. Wszyscy zaprezentowali swoje single. Singiel Ani nosi tytuł: „Małe skrzydła”

Przesyłamy ogromne gratulacje dla Ani i życzymy dalszych sukcesów, tak wielkich, jakie odniosła Jej poprzedniczka, Roksana Węgiel, wygrywając Eurowizję dla dzieci w 2018 roku. Najprawdopodobniej to Ania będzie naszą reprezentantką w konkursie w 2019 roku w Polsce.

Warto wspomnieć, że Roksana również pochodzi z województwa podkarpackiego, a mianowicie z Jasła. Czy możemy zatem powiedzieć, iż Podkarpacie ma patent na wygrywanie programów muzycznych dla dzieci? Jaka jest Wasza opinia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.