Duet Bloo Crane w wyjątkowym koncercie dla TIDAL

W serwisie TIDAL ukazała się wyjątkowa live sesja duetu Bloo Crane, która została zrealizowana podczas zdjęć do teledysku „Attention” w warszawskim Cosmos Muzeum. Duet zaprezentował utwory ze swojego debiutanckiego albumu „Bloo Feelings”, który ukazał się 31 lipca nakładem wytwórni Kayax. To kolejna zrealizowana przez TIDAL live sesja po świetnie przyjętych koncertach takich artystów jak Rosalie czy Włodi.

Duet Bloo Crane tworzą wokalista Michał Polański i producent Krzysztof Kołodziejczyk. Ich debiutancki album „Bloo Feelings” to energetyczny wybuch elektronicznych brzmień poruszających do tańca, połączonych z tekstami opowiadającymi o uczuciach, z którymi boryka się wiele osób – samoakceptacji, odkrywaniu swojej seksualności, frustracji czy niepokoju.

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był utwór Attention”, który ukazał się pod koniec czerwca. Natomiast 31 lipca, wraz z premierą albumu, pojawił się teledysk do drugiego singla – wakacyjnego kawałka „Dancing”.


Teraz w serwisie TIDAL można już obejrzeć ekskluzywny mini koncert duetu, który został zrealizowany w warszawskim Cosmos Muzeum. Tym samym Bloo Crane dołączają do grona takich artystów jak: Rosalie, Włodi, Kasia Lins, Sylwia Lipka oraz Mr. Polska, których występy również można obejrzeć w serwisie TIDAL.

Możliwość zagrania live sesji dla platformy TIDAL była dla nas zaskoczeniem i dużym wyróżnieniem. Do nagrania wybraliśmy single „Attention” oraz „Dancing”, a także jeden z naszych ulubionych kawałków z albumu – czyli „Fallin'”. Zagraliśmy je, ponieważ najlepiej odzwierciedlają brzmienie całej płyty. Świetnie się bawiliśmy tworząc to nagranie i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego rezultatów. Mamy nadzieję, że oglądającym również się spodoba.” – mówią Michał i Krzysztof z duetu Bloo Crane.

Wszystkie osoby, które nie są jeszcze użytkownikami TIDAL, mogą teraz skorzystać z wyjątkowej oferty, dzięki której za jedyne 3 złote za 3 miesiące otrzymają nielimitowany dostęp do serwisu. Z promocji skorzystać można tutaj.


Bloo Crane to dwójka artystów tworzących połączenie chwytliwych melodii, house’u oraz electropopu. Duet składa się z wokalisty i tekściarza Michała Polańskiego oraz producenta muzycznego Krzysztofa Kołodziejczyka. Pomimo rożnych gustów muzycznych, ich dwa pozornie odmienne światy zderzają się ze sobą, tworząc taneczny mix.

Zespół powstał w 2016 roku w Krakowie, dwa lata później stał się częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax, współpraca szybko zaowocowała kontraktem fonograficznym.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://facebook.pl/bloocrane/

Instagram: https://www.instagram.com/bloocrane/

Podziel się swoją opinią ;)