Duet Kayah i Goran Bregović ponownie na scenie

Kayah i Goran Bregović znów łączą siły, by ponownie wystąpić na jednej scenie. Jeden z najbardziej znanych polskich duetów zaprezentuje materiał z kultowego, wydanego blisko dwadzieścia lat temu albumu zawierającego takie hity, jak „Śpij kochany, śpij”, „Prawy do lewego” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. Tych przebojów nie zabraknie z pewnością podczas wyjątkowego koncertu, który odbędzie się 5 października br. na warszawskim Torwarze.


Wydawnictwo zatytułowane po prostu „Kayah i Bregović” ujrzało światło dzienne w 1999 roku i zostało sprzedane w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status Diamentowej Płyty oraz wiele nagród muzycznych, między innymi trzy Fryderyki i cztery Superjedynki. W ramach ubiegłorocznej trasy koncertowej Kayah i Goran zagrali dla przeszło 22 tysięcy osób, dając razem osiem koncertów w siedmiu polskich miastach. Ukazała się również dwupłytowa edycja specjalna albumu, na którym, oprócz krążka z podstawowym materiałem, znalazło się osiem remixów współczesnych oraz dwa powstałe przy premierze płyty: Smolika i DJ 600 Volt. Dodatkową ciekawostką są dwa nagrania koncertowe tego duetu, w tym piosenka „Miłość Ci wszystko wybaczy”.data: 5 października 2018
otwarcie bram: 18.00
start: 19.30 (Kayah i Goran Bregović)
miejsce: COS Torwar
bilety: w cenie od 99 do 169 złotych (płyta stojąca oraz numerowane miejsca siedzące)
organizator: Follow The Step


Bilety są dostępne na stronie Follow The Step, w serwisach Biletomat.pl, Eventim.plebilet.pl Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i Media Markt Polska.


Zajrzyj po więcej:
strona oficjalna Kayah
Kayah na Facebooku
Kayah na Instagramie
Goran Bregović na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.