Dwupłytowy album „Antyradio Najlepszy Rock na Świecie + Antyradio Unplugged” od dziś w sprzedaży!

plyta-antyradio-okladka16 września 2016 to wyjątkowa data dla wszystkich fanów rocka. Dzisiaj bowiem odbyła się premiera dwupłytowego albumu „Antyradio Najlepszy Rock na Świecie + Antyradio Unplugged”, która łączy w sobie kipiące rockową energią przeboje oraz łagodniejsze akustycznie oblicze dobrze znanych utworów. Kompilacja będzie dostępna od dzisiaj w sklepach sieci Media Markt i Saturn w całej Polsce.

Antyradio Najlepszy Rock na Świecie + Antyradio Unplugged” to 38 numerów największych gwiazd rocka ze światowej i polskiej sceny muzycznej, starannie wyselekcjonowanych przez dziennikarzy Antyradia. To wyjątkowa na polskim rynku kompilacja pozwalająca na podróż do dwóch muzycznych krain. Redakcja stacji zgodnie z hasłem „Najlepszy rock na świecie” umieściła na dwóch płytach 20 elektrycznych hitów oraz 18 utworów w wersji akustycznej.


Sklepy Media Markt i Saturn są pierwszym adresem dla fanów muzyki rockowej – można tu znaleźć najbogatszy na polskim rynku wybór płyt. Świadczy o tym lista najchętniej kupowanych krążków, na której od lat czołowe miejsca zajmują właśnie zespoły rockowemówi Remigiusz Gruba, Kierownik Działu Zakupu Muzyka/Film/Książka w Media Saturn Holding Polska. – Dbając o wielbicieli rockowych brzmień, stale rozszerzamy ofertę płytową o najnowsze krążki. Dlatego już w dniu premiery w sklepach Media Markt i Saturn będzie można znaleźć wyjątkowy album „Antyradio Najlepszy Rock na Świecie + Antyradio Unplugged”.


Na pierwszej płycie kompilacji znajdziemy takie legendarne zespoły jak Korn, Acid Drinkers czy Judas Priest oraz najbardziej rozpoznawalne i cenione rockowe hity, między innymi „The Battle Rages On”, „Re-Wired” czy „Hell Yeah”. Krążek został przygotowany z myślą o wszystkich fanach rocka, którzy szukają płyty różnorodnej, a zarazem spójnej. Popularna rockowa rozgłośnia przygotowała dla słuchaczy kolekcję utworów, które są doskonałą dawką mocy i pozwalają przenieść się na sceny koncertów największych gwiazd tego gatunku.


plyta-antyradio-unpluggedDruga płyta to akustyczne piosenki, zarejestrowane podczas cyklu „Antyradio Unplugged” – dobrze znane hity w nowej, pozbawionej studyjnych efektów, aranżacji. Akustyczne utwory zacieśniają więź między zespołem a fanami, udowadniając muzyczny kunszt artystów. Ponadto piosenki „bez prądu” wprowadzają w niepowtarzalny, bardziej intymny klimat –słuchając ich można odnieść wrażenie, że muzycy grają tylko dla nas. Na płycie znalazły się kawałki zarejestrowane w studiu Antyradia podczas trwających od jesieni 2015 do wiosny 2016 roku koncertów takich gwiazd polskiego rocka jak: Clock Machine, Chemia czy OCN.


Płyta będzie dostępna od dnia premiery, 16 września, w sklepach Saturn oraz Media Markt w cenie 39,99 zł.


Tracklista:

CD1 (przeboje)

1. Apocalyptica feat. Corey Taylor – I’m Not Jesus

2. Korn – Freak On a Leash

3. Lamb of God – Overlord

4. Life Of Agony – Last Cigarette

5. Living Colour – Love Rears Its Ugly Head

6. Mudvayne – Forget to Remember

7. Suicidal Tendencies – You Can’t Bring Me Down

8. Tenacious D – Tribute

9. Acid Drinkers – Acidofilia

10. Trzynasta w samo południe – Hell Yeah!

11. Kasabian – Re-Wired

12. Kula Shaker – Hush

13. Judas Priest – Breaking the Law

14. Corrosion Of Conformity – Broken Man

15. HELLYEAH – Matter of Time

16. Deep Purple – The Battle Rages On

17. Accept – Making Me Scream

18. Chevelle – Rivers

19. …And You Will Know Us By The Trail Of Dead – Lie Without a Liar

20. Arch Enemy – War EternalCD2 (akustyczna)

1. Clock Machine – She’s Got It

2. Clock Machine – Desire

3. Clock Machine – Promise

4. Chemia – The Luck

5. Chemia – Hero

6. Chemia – Fun Gun

7. Proletaryat – Nie wyrażam zgody

8. Proletaryat – Jak Ptak

9. Proletaryat – Proletaryat (To my ziemi naszej sól)

10. OCN – Czas by krzyczeć

11. OCN – Nie Czuję Nic

12. Tomek Lipiński – Mówię Ci, że

13. Tomek Lipiński – Rzeka miłości

14. Tomek Lipiński – Za zamkniętymi drzwiami

15. Lipali – Najgroźniejsze zwierzę świata

16. Closterkeller – Poza Granicą Dotyku

17. Closterkeller – Marcja

18. Closterkeller – Władza


media-marksO Media Markt

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie właściwego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 57 marketów w 47 miastach Polski.


saturnO firmie Saturn

SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 5 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 22 oraz 3 sklepy z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.