#echazabrzmią w oldschoolowym stylu

Echa, alternatywny zespół, którego debiutancki album, wydany nakładem wytwórni SP Records, został uznany jedną z najgorętszych premier ubiegłego lata, wraca z energetyczną nowością! Mamy przyjemność zaprezentować nowy, zaskakujący teledysk do utworu „Chamski beat”, a sam utwór – dynamiczny i mocno elektroniczny. To potencjalny hit wakacji!

Arek Tyda Krzysiek Garbaciak, twórcy kawałka, opowiadają: „Chcemy dać ludziom po okresie kwarantanny odważny powód do radości i zabawy oraz zarazić ich pozytywną energią, uśmiechem, dystansem do siebie i tańcem. Chcemy także pokazać, jak duży potencjał tkwi w działaniu lokalnym, ponieważ w projekt zaangażowało się wielu znanych i utalentowanych artystów związanych z Zieloną Górą, skąd pochodzimy„.

Gwiazdą obrazu jest Sandra Staniszewska-Herbich, znana widzom „M jak miłość”, „Barw szczęścia” czy filmów takich jak „Kamienie na szaniec”. Aktorka zagrała w klipie główną rolę. Artystka tak mówi o wideoklipie: „Podczas lockdownu wielu z nas przyjechało w rodzinny strony, by spędzić tu czas kwarantanny, kwarantanny nie tylko ogólnie narzuconej przez system, ale i tej która dotyczyła sfer twórczości artystycznej. Tęsknota za sztuką spowodowała, że chcieliśmy zrobić coś wspólnie właśnie lokalnie i zaprosić do projektu ludzi, którzy także w tym samym czasie mierzyli się z tęsknotą za dialogiem, planem filmowym, muzyką, charakteryzacją, czy sportem„. Postać, w która się wciela Sandra, jest inspirowana latami 80-tymi i tęsknota za tamtym barwnym okresem wywołuje uśmiech na twarzy. Kreacja Sandry jest bardzo kolorowa i nieoczywista, z pewnością musicie to zobaczyć – nie będziecie mogli się oderwać od ekranu!


Zajrzyj po więcej:

Podziel się swoją opinią ;)